PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771636}
5,8 2 724
oceny
5,8 10 1 2724

Paranoid
powrót do forum serialu Paranoid

Nie polecam

ocenił(a) serial na 3

Bardzo lubię seriale z wysp (Vera, Shetland, Hinterland itp.), trailer mi się spodobał, niestety nie dałam rady i w połowie trzeciego odcinka porzuciłam dalsze oglądanie. Zupełnie inny klimat niż wymienione przeze mnie, zrobiony w bardzo hollywoodzkim stylu, aż za bardzo. Główni bohaterowie to kompletny dramat: pani policjantka wybitnie irytująca, ewidentnie ma coś z głową i zachowuje się jak niezrównoważona i zbuntowana 15 latka, starszy policjant, który ma na oko 30 letnie doświadczenie w zawodzie, a zachowuje się jak kompletny amator, generalnie nie ma tam nikogo kto budziłby sympatię, albo jakiekolwiek pozytywne odczucia. Profesjonalizmu w nich nie ma żadnego. No i fabuła oczywiście zalatuje jakimś grubym spiskiem. To wszystko do kupy sprawiło, że w co drugiej scenie zaczęłam wywracać oczami i w połowie odcinka odpuściłam, co naprawdę zdarza mi się bardzo rzadko, zwykle dociągam cały sezon do końca, ale tu już wiedziałam, że to będzie strata czasu.

ocenił(a) serial na 7
marcysia_mis

Nie będe wdawał się w detale, ale odpuszczanie serialu w połowie odcinka to nie jest dobra taktyka.
2-3 odcinki to bezpieczne minimum aby pochopnie nie porzucić serialu. Ja zaczynając "Detektywa" też się łamałem przy pierwszym odcinku :)

ocenił(a) serial na 3
takafura

Kłania się czytanie ze zrozumieniem - "w połowie trzeciego odcinka".

ocenił(a) serial na 5
marcysia_mis

Mnie tez sie jeszcze nie zdarzylo, zeby mnie tak aktorzy denerwowali

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones