PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=874353}
6,8 679
ocen
6,8 10 1 679
Papiery na szczęście
powrót do forum serialu Papiery na szczęście

Na trailerze wygląda jak ich siostra. Trudno to się będzie oglądało, dysonans ogromny.

tonight_is_the_night

Dokładnie, to pierwsze, co mnie uderzyło po oglądnięciu trailera - say what?!? To jest ich matka? jakby nie było starszych aktorek… Age shaming

Lilaa_filmweb

Zgadzam się, a po za tym aktorzy grają strasznie sztucznie nie da się oglądać

Dark0908

To nie jest serial dokumentalizowany typu"dlaczego ja"...wydaje mi się że grają tu wykwalifikowani aktorzy a nie tylko amatorzy...ale no nie,nie da się tego oglądać. To znaczy śmiałam się parę razy np. podczas ucieczki głównej bohaterki, gdzie jej mąż był zamknięty w łazience. To było tak zagrane, że naprawdę polecam obejrzeć tę scenę. Nie wiem jak dałam radę obejrzeć 4 odcinki, ale żeby coś oceniać trzeba mieć podstawy.

Dark0908

główna bohaterka beznadziejna, nie wiem kto jej dał tą rolę

Lilaa_filmweb

Dokładnie, wygląda to absolutnie śmiesznie i sztucznie.

Nie mówiąc już o scenariuszu, dialogach i grze aktorskiej...

tonight_is_the_night

Mi tam się podoba serial (po 4 odcinkach). Na początku się zdziwiłam że taka młoda kobitka ma takie duże dzieci. No ale w serialu ona ma 36 a dzieci 16 więc do przyjęcia.

tonight_is_the_night

A mnie za to irytuje i denerwuje swoją głupotą postać córki Marysi. Zachwianiem swoim bardziej przypomina rozwydrzoną pięciolatkę. Obejrzałam pierwsze odcinki, ale dalej chyba już nie dotrę.

tonight_is_the_night

Nie da się oglądać. Hurtem kilka odcinków i dzięki temu, że można przewinąć je na Playerze dotrwalam do 4go. Niestety każdy tam chce zagrać na maxa i to jest mega niewiarygodne i męczące

tonight_is_the_night

Tata jeszcze lepszy, rocznik 91

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones