PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685668}

Pan Avila

Sr. Ávila
7,3 377
ocen
7,3 10 1 377
Pan Avila
powrót do forum serialu Pan Avila

I fabuła, i akcja i montaż, i jakość. i nawet zakonczenie. choc to najslabszy punkt obu serii.

recenzent_PL

3 tez uwazam sporo lepszy niz 2, pierwszego nie widzialem bo byl w fatalnej jakosci i zaczalem od drugiego. serial napewno potrafi wciagnac a to jest kluczowe dla kazdego serialu nawet gdy nie wszystko mi sie tutaj podoba. ostatni sezon najlepszy moim zdaniem.

ocenił(a) serial na 8
Alamar

Nie wiem czy odpowiedź po kilku latach ma jeszcze sens ale dodam cokolwiek od siebie. 1 sezon był najlepszy wg mnie, ciekawy wciągający. Nie rozumiem jak można obejrzeć taki serial od 2 sezonu. To nie jakaś telenowela gdzie pomijając kilka odcinków nic się nie straci. Jeśli serial ci się podobał to powiem ci, że straciłeś bardzo wiele nie oglądając pierwszego sezonu. Tu wszystko się zaczęło, było wiele ciekawych postaci. Zostały wyjaśnione reguły funkcjonowania organizacji, itd. Fabuła serialu domknęła się klamrą w jedną całość. Jak ktoś nie obejrzał pierwszej serii to nie zrozumie wielu istotnych i kluczowych wątków. Tak więc dla mnie najlepszy 1 sezon bo był taki normalny, realistyczny. 2 i 3 to znaczny zjazd i zbyt dużo bajerowania, wstawiania jakichś apostołów, takie typowe gmatwanie na siłę. 4 sezonu znowu bardzo dobry, głównie dzięki wielu ciekawym rozstrzygnięciom i rozsądnym domknięciem całości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones