PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=502112}

Pamiętniki wampirów

The Vampire Diaries
7,7 119 701
ocen
7,7 10 1 119701
Pamiętniki wampirów
powrót do forum serialu Pamiętniki wampirów

a więc Barry tak namieszał w time lajnie ze teraz syreny istnieja ? lipa troszku

ocenił(a) serial na 7
dzejson_trtynads

Nawet gorzej, jakby całkowicie inny serial się oglądało. Pewnie w połowie sezonu zobaczymy latające jednorożce, o nich zapomnieli.

anne22

Jednorożce były! W odcinku 3, w ślubnym albumie Caroline :D Sybil coś wspominała. Więc spodziewaj się w odcinku ślubnym. Jeśli bohaterowie dożyją.

dzejson_trtynads

Umarłam :D dokładnie to samo pomyślałam: "Barry, ale namieszałeś" gdy zobaczyłam syrenkę :D

dzejson_trtynads

Ogólnie pomysł fajny, jeżeli chodzi o samą ideę wcielonego złe, ale syrena? Brakuje tylko królewny śnieżki i siedmiu krasnoludków.

ocenił(a) serial na 4
Aga_1a

Ha syreny to pikuś później pojawia się Król Piekła :)

ocenił(a) serial na 10
beelevine

Kade jest spoko jest mroczniej. Mnie wkurza w najnowszym odcinku matka Bonie przecież ona nie żyje chyba iż coś przeoczyłem. Poza tym oan ejst czarownica wiec czemu im nie pomogła.

ocenił(a) serial na 4
cyberbrain_filmweb

Kade mnie osobiście strasznie irytuje :) Żyje została wampirem , ale nie pamiętam kto ją przemienił. Czarownicą nie jest chociaż mnie rozwaliła scena gdzie próbowała pomóc Bonnie w magii. Trzymały się za ręce i coś tam mamrotały więc jeżeli czarowały to Julie sama sobie zaprzecza :)

beelevine

Damon ją przemienił :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones