PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=502112}

Pamiętniki wampirów

The Vampire Diaries
7,7 119 701
ocen
7,7 10 1 119701
Pamiętniki wampirów
powrót do forum serialu Pamiętniki wampirów

Czegoś nie rozumiem, Rayna naznaczała wampiry za pomocą kamienia Feniksa. Gdy dwie czarownice go zniszczyły jej działalność dobiegła końca, dlaczego więc Bonn może naznaczać wampiry za pomocą gitary??? W ogóle naznaczenie w śnie??? To już debilizm moim zdaniem, scenarzyści mają gdzieś logikę.

użytkownik usunięty
Aga_1a

Już chyba to magiczne in-vitro i ciąża Caroline były bardziej logiczne niż naznaczanie gitarą albo kawałkiem drewna ze snu, a do tej pory myślałam, że to, że tak się wyrażę, szczyt dna. Jak widzę absurdy tego sezonu to co będzie w następnym? Może się okaże, że istnieją psy wampiry? Jedyny plus tego odcinka to Armory zamienione z rzeźnię połączoną z psychiatrykiem. Mam nadzieję że tego nie spartolą.

ocenił(a) serial na 9

Dla mnie na plus tez sceny Damona i Bonnie ;)

użytkownik usunięty
Tibby1996

Też mi się bardzo te sceny podobały, ale nie wspomniałam o nich, bo miałam na myśli nadnaturalne wątki serialu.

użytkownik usunięty
Aga_1a

moze kwestia magii ktora sie w niej uchowala, ze przez sen dociera lekko do reala xd i w ogole jest straszniejsza lowczynia i rayna

wiem, naciągam ;] ten serial to juz parodia

Aga_1a

Pierwsze kilka odcinków tego sezonu były naprawdę dobre, ale potem wszystko się popsuło, stało się nudne i nielogiczne i wróciliśmy do niskiego poziomu jak w przypadku sezonu 6, a ten odcinek to idealny tego przykład.

Aga_1a

Inspiracja horrorami. To ZŁO z Armory zalatuje mi filmami w stylu Domu na Nawiedzonym Wzgórzu, nawet piosenka Marylina Mansona była. A to naznaczanie we śnie to przecież Koszmar z Ulicy Wiązów.

alien_2

I to ZŁO będzie w 8 sezonie tematem wiodącym.

ocenił(a) serial na 7
Aga_1a

Mi się całkiem podoba mroczny wątek ze "złem" z krypty, jestem ciekawa jak to rozwiną. Sceny Stefana i Caroline mdłe. Kiedy zobaczyłam jak Bonnie ścina głowę Caroline to się bardzo ucieszyłam. :D szkoda, że to był tylko sen. Żałosne jest to jak łatwo było Caroline zostawić dzieci, kazała jechać Alaricowi, mimo ze zaproponował bardzo logiczny plan. Która kochająca matka by tak zrobiła? Powinna wybrać dzieci, zamiast narażać SIEBIE na niebezpieczeństwo(egoistyczne zachowanie), tym bardziej, że wiadomo było, że Ricowi nic nie grozi oO

ocenił(a) serial na 9
nadinterpretator

Mnie również ucieszyło ścięcie głowy Caroline :)
Przemowa Damona do Bonnie na ganku była świetna ! Szkoda , że wygłosił ją li tylko w celu wybudzenia Bonnie, a nie na serio. Chociaż może .....
Chciałabym, aby to ZŁO opętało starszego Salvatore`a i na powrót uczyniło go naczelnym badassem. Wtedy przestałby się płaszczyć przed smarkatą czarownicą.
Pojedynek Łowczyni Bennet i nawiedzonego Damona byłby pasjonujący.

ocenił(a) serial na 8
Aga_1a

scena jak Damon leżał oparty o pień była dobra :D no i scena na ganku, wiadomo. w końcu są w Mystic Falls !!!

ocenił(a) serial na 9
Aga_1a

powinieneś oznaczyć to jako spoiler

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones