PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=867030}

Pam i Tommy

Pam & Tommy
7,1 6 755
ocen
7,1 10 1 6755
7,1 13
ocen krytyków
Pam i Tommy
powrót do forum serialu Pam i Tommy

Pamela zapisała się w historii jednak najbardziej jest kojarzona z biustem i sekstaśma i to wystarczy aby robic o niej serial.

Koneser_Kielce

https://www.filmweb.pl/film/Idiokracja-2006-139428

Koneser_Kielce

...ale i tak wszyscy chętnie obejrzymy :D

Koneser_Kielce

Ale oglądałeś czy tak po prostu tryskasz jadem bo nie podoba ci się, że ktoś chce zrobić taki serial i zapewne dobrze na nim zarobić?

ocenił(a) serial na 8
zatkaokakao

Nie ale obejrzę może ten serial nie jest mierny

ocenił(a) serial na 8
Koneser_Kielce

Jestem w trakcie. Serial jest fajnie zrobiony. Wszyscy piszą , że Pamela była taka głupiutka. Ale ona była dobrą i miłą osobą, nie robiła nikomu krzywdy. Wszyscy traktowali ją przedmiotowo, w dzisiejszych czasach by to nie przeszło. I jeszcze - uważam, że fajnie jest pokazany związek Pam
I Tomiego. Oni byli dla siebie dobrzy i traktowali się z szacunkiem. Byli w dobie zakochani. Może i wzięli ślub baaardzo wcześnie , po tych 4 dniach, ale to była ładna para i ładna miłość

ocenił(a) serial na 8
anastazja_kosek

Gdzie ten serial oglądasz???????

Koneser_Kielce

Jest na Disney+

ocenił(a) serial na 8
ocenił(a) serial na 8
Koneser_Kielce

Na vider tez jest

ocenił(a) serial na 8
ocenił(a) serial na 8
anastazja_kosek

Niestety jak oglądałem na Vider to każdy odcinek mi się zacina czy to na tablecie czy telefonie. Spróbowałem u kolegi na kompie i również to samo. Podobnie miałaś jak oglądałaś??????

ocenił(a) serial na 8
Koneser_Kielce

Montaż zacinalo. Jest tez dostępny na filman . cc
Ale polecam adblocka

ocenił(a) serial na 8
Nes_s

Mi też zacinało*

ocenił(a) serial na 8
Nes_s

Dzięki

anastazja_kosek

Miałam podobne spostrzeżenia. Miłość, której można aż zazdrościć. Mocno oparta na fascynacji fizycznej, ale kto nie chciałby czegoś takiego przeżyć?
Pamela pokazana z innej strony niż wszyscy ją kojarzymy.
Prawdziwa Pamela odcięła się od serialu, była oburzona że go kręcą. A szkoda, bo uważam że zrobi jej dobrą sławę.

ocenił(a) serial na 9
Sighma

Chcialbym zobaczyc Pamele w filmie w ktorym by nie pokazala sie nago a zagrala cos powaznego w jakims dramacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones