PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=867030}

Pam i Tommy

Pam & Tommy
7,1 6 711
ocen
7,1 10 1 6711
7,1 12
ocen krytyków
Pam i Tommy
powrót do forum serialu Pam i Tommy

Sciezka dzwiekowa oddajaca klimat. Naprawdę fajny rozrywkowy serial. Sadzę bedzie kilka nagród w przyszlym roku.

ocenił(a) serial na 9
gloszuk

Naprawdę rewelacyjny serial, wciąga od samego początku. Szkoda, że tylko 8 odcinków

sally_storm

Moim zdaniem to ogromny plus, zmorą obecnych seriali jest to że się ciągną w nieskończoność, są mega wydłużone i choćby nie wiem jak dobre na początku to z czasem robią się nudne i męczące. Pamiętam jak oglądałem kolejny z rzedu sezon Breaking Bad i jak Walter po raz tysięczny mówił - 'Jessie we have to cook' to po prostu umierałem z obojętności (tak wiem że mnie tu zaraz zjadą, ale BB jest dla mnie meeeega przeciągnięty). Tutaj wszystko ładnie podane w odpowiedniej formie moim zdaniem.

ocenił(a) serial na 9
cargante

też nie lubię przedłużonych, ale taka np długość typu anime czyli ok.25 odcinków byłaby spoko

sally_storm

wystarczająco

gloszuk

Fajny serial ale sceny z gadającym penisem były komiczne, niepasujące.

ocenił(a) serial na 7
Sighma

Potwierdzam, żenujący zabieg i zupełnie niepotrzebny.

ocenił(a) serial na 7
Sighma

Te sceny były komiczne, ale prawdziwe. Tommy pisał o tym chyba w swojej biografii. Ale fakt, wyglądało jak z komedyjek z początku lat 2000

gloszuk

Powiem Ci szczerze że mam pewne wątpliwości co do charakteryzacji. Lily James jest tutaj tak uderzająco podobna do Pamelki że wydaje mi się że oprócz samej charakteryzacji wjechał tutaj jakiś „filtr” rodem z instagrama ktory jeszcze bardziej upodobnił Ją do gwiazdy „Słonecznego Patrolu”.

ocenił(a) serial na 7
BMovieManiac

No raczej, przecież ona nie ma takich cycków xD

ocenił(a) serial na 7
dzenero

W tym serialu zostało wykorzystane 50 protez biustu. Penis tez raczej doczepiony ;)

ocenił(a) serial na 7
ocenił(a) serial na 8
gloszuk

Wyglądają lepiej niż oryginały

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones