PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=867030}

Pam i Tommy

Pam & Tommy
7,1 6 711
ocen
7,1 10 1 6711
7,1 12
ocen krytyków
Pam i Tommy
powrót do forum serialu Pam i Tommy

Chociaż prawdziwa Pamela odcięła się od serialu to Żal mi jej po obejrzeniu bo wszyscy przypięli jej etykietke lafiryndy a właściwie nie zrobiła nic Żeby na nią zadłużyć. Pozowała do Playboya? Nie pokazała tam nic więcej niż dzisiaj pokazują influencerki, instagramerki, pseudo modelki internetowe. Nagrała sekstasme? Przecież uprawiała seks że swoim własnym mężem, co w tym szokującego i bulwersującego?

Blazeyt

Pamela Anderson to ikona, gwiazda popkultury, tak samo jak matka Stiflera

ocenił(a) serial na 9
Blazeyt

Mam podobne odczucia i aż głupio mi się zrobiło, jak sobie pomyśle co o niej myślałem te 20- 25 lat temu. Może nie była najbystrzejszą dziewczyną, ale nie zrobiła nic złego i nie zasłużyła sobie na taki negatywny "fejm" jaki zdobyła.

dariusz_myk_2

Oni oboje nie byli swieci a ona glupia tez nie jest :) Ale faktycznie nie zasluzyla na taki los. Tylko ze wtedy czasy byly inne i ludzie inaczej postrzegali niektore aspekty

Blazeyt

Ludzie niestety właśnie tacy są - przypinają etykietki, żeby się na kimś powyżywać. Dlatego olewam ten gatunek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones