PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401100}

Pępek świata

The Middle
7,2 8 473
oceny
7,2 10 1 8473
Pępek świata
powrót do forum serialu Pępek świata

ci którzy obrażaja ten serial obrażaja i mnie! Ten serial jest boski! Nie znam lepszego... ^^

ocenił(a) serial na 9
_Suzy_

:)
Zastanawiam się, dlaczego ma tylko 7/10, podczas gdy dużo gorsze seriale, jak np. Raising Hope mają wyższą...

ocenił(a) serial na 9
_Suzy_

Zgadzam się. Humor w tym serialu jest po prostu rewelacyjny, wysmakowany i oryginalny. Do tego genialne wykreowane postaci, najbardziej uwielbiam Sue, Frankie i Mike'a. Bardzo dobre są też postaci drugoplanowe, np szef Frankie. A tak na marginesie, wiecie może gdzie można zobaczyć/ściągnąć wszystkie odcinki od pierwszego sezonu. Można polować na nie w tv na CC, ale bardzo chciałbym mieć wszystkie odcinki na dysku. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

ocenił(a) serial na 7
raVadrian

Wszystkie odcinki są na HBO MAX ;)

ocenił(a) serial na 9
_Suzy_

Wspaniały serial! Już dawno nic tak nie wprawiało mnie w dobry nastrój jak ta rodzinka ;-)

ocenił(a) serial na 3
_Suzy_

pierd***sz bzdury

_Suzy_

Serial jest znakomity, humor na wysokim poziomie ale jeśli mówisz że nie znasz lepszego proponuje obejrzeć Zwariowany Świat Malcolma :) Dla mnie to jedyny serial tego typu który jest lepszy od Pępka Świata :) Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 1
_Suzy_

cześć. obrażam ciebie i ten serialik. szrotu gorszego nie widziałem nawet na tv silesia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones