PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=184043}

Północ Południe

North & South
8,0 6 608
ocen
8,0 10 1 6608
Północ Południe
powrót do forum serialu Północ Południe

north and south 6/10

ocenił(a) serial na 6

Z poczatku myslalem ze to film o wojnie secesyjnej, w trakcie zorientowalem sie ze to film o milosci. Generalnie niezle romansidlo ale nie calkiem w moim gouscie. Ostatnia scena na dworcu ladnie podsumowuje film. Wlasnie po tej scenie przypomialo mi sie, ze kiedys w modzie byly w Polsce ksiazki harlekiny, i wlasnie tak zawsze sobie wyobrazalem tresc tych ksiazek.

ocenił(a) serial na 9
dabram17

Myślę że historia Margaret i Thortona jest o wiele lepsza niż harlekiny:) dodatkowo mamy postać Nicholasa, niesamowitego faceta i jego córki. Romans ciekawy i nie sztampowy :)

ocenił(a) serial na 9
dabram17

No błagam... Wojna secesyjna w XIX-wiecznej Anglii?!

ocenił(a) serial na 6
artka_filmweb

Nie wiedzialem przed filmem ze fabula osadzona jest w Anglii. No blafam, az tak trudno zrozumiec...

ocenił(a) serial na 6
artka_filmweb

to skojarzenie z wojną secesyjną może dlatego, że kiedyś był serial "Północ Południe", amerykański, o wojnie secesyjnej właśnie :)

dabram17

Istnieje też serial amerykański "Północ -Południe" z lat 80-tych, i to właśnie ten traktuje o wojnie secesyjnej.
Polecam go zresztą zobaczyć, bo jest to bardzo dobra produkcja kostiumowa z klimatem.

ocenił(a) serial na 6
Naethalee

tak wiem, myslalem ze ten film to kinowa wersja tego serialu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones