PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=184043}

Północ Południe

North & South
8,0 6 606
ocen
8,0 10 1 6606
Północ Południe
powrót do forum serialu Północ Południe

Perełka.

użytkownik usunięty

Świetnby serial, nie ma się do czego doczepić.

http://www.youtube.com/watch?v=RyGkTvwDAmM - cały serial na yt z lektorem ;)


ocenił(a) serial na 10

Właśnie:) Oglądałam na youtube ten serial :P i się w nim zakochałam

użytkownik usunięty
Pamela16

tak, duma i uprzedzenie też jest cały na yt ( ten z Colinem Firthem jako darcy'm )

ocenił(a) serial na 10

Warto obejrzeć ten serial z Colinem?

użytkownik usunięty
Pamela16

myślę, że jak 99% dziewczyn będziesz urzeczona panem Darcy ;-)

ocenił(a) serial na 10

Hehe no to sobie obejrzę :)))

użytkownik usunięty
Pamela16

warto naprawdę warto.

użytkownik usunięty
Pamela16

tu go masz
http://www.youtube.com/playlist?list=PLBBF55153DE61BDB2

ocenił(a) serial na 10

Bardzo dziękuję :)))

użytkownik usunięty
Pamela16

klikasz na pierwszy filmik bierzesz pełny ekran i potem samo sie przewija i leci dalej :)

ocenił(a) serial na 10

Ok:))) A nie wiesz czasem gdzie mogę obejrzeć Robin Hooda z Richardem Armitage?? :))

użytkownik usunięty
Pamela16

nie mam pojęcia ;(

ocenił(a) serial na 10

Szkoda:( http://www.youtube.com/watch?v=3ceFWjei_6I
Tu jest teledysk z tego serialu :)))

użytkownik usunięty
Pamela16

widzę, że przebywasz tęz czasem na forum Armitage, muszę Cię uprzedzić, że Robina raczej nie warto oglądać, bo serial słaby, a Richarda jest mała choć rolę ma fajną, już lepiej Spooks obejrzeć

ocenił(a) serial na 10

Chcę obejrzeć Spooks, ale nie mogę nigdzie znaleźć.

użytkownik usunięty
Pamela16

w ogóle jakoś ciężko znaleźć gdzieś z nim te seriale, a teraz jeszcze taki fajny portal filmowe zamkneli ( kinomaniak)

ocenił(a) serial na 10

Tam były wszystkie filmy jakich nie mogłam znaleźć. Ale znalazłam dwa inne fajne portale. Oglądałaś z Richardem ten miniserial Dom na Wrzosowisku? :)))

użytkownik usunięty
Pamela16

tam obok nawet się natknęłam na świetny wywiad z Ryśkiem dotyczącym tego mini serialu http://www.youtube.com/watch?v=f5EUMNFldtQ

ocenił(a) serial na 10

Już ten wywiad znam prawie na pamięć :)) Richard zawsze musi wszystko z sensem :)

użytkownik usunięty
Pamela16

dobrze, że są napisy :) bylas juz na Hobbicie?

ocenił(a) serial na 10

Jeszcze nie :) Nie mam czasu :D A Ty byłaś? :)

użytkownik usunięty
Pamela16

Byłam w 2d i napisy ;-) akurat na premierze w kinie, bilet wygralam to musialam pojsc, ludu sporo bylo. Bardzo szybko idzie akcja, to juz nie to co w jedynce. Warto sie wybrac, nie wiem czy sie jeszcze raz nie przejde.

ocenił(a) serial na 10

Ja po nowym roku mam zamiar iść. Nie mogę przegapić takiego filmu :)

użytkownik usunięty
Pamela16

no wiesz i tak na pewno ten film bedzie tez dostepny online, ja pierwsza czesc Hobbita to z 4 razy juz widzialam, najpierw w kinie a potem online. Ale ta czesc rozni sie i to znaczaco, naprawde sporo scen ma Tauriel, jak dla mnie troche za duzo, choc to nawet fajna postac

ocenił(a) serial na 10

ja też pierwszą część parę razy oglądałam :) druga mnie bardzo ciekawi jak to wszystko wygląda :) czytałam Hobbita i się zastanawiam czy dużo scen reżyser dodał od siebie. A jak Richard się prezentuje? :))

użytkownik usunięty
Pamela16

wiem od ludziskow ze sporo dodał i sporo pozmieniał :) ach prezentuje sie świetnie, choc za malo scen jest z nim, no i zaczyna sie troche pokazywanie go do zlej strony, jakby chciwosc zaczynala brac nad nim gore. Duzo watkow na koniec zostalo niedokonczonych, smutno mi sie robi gdy pomysle ze K i T beda musieli w 3 czesci zginac

ocenił(a) serial na 10

No niestety :( a książkę czytałaś? :)

użytkownik usunięty
Pamela16

no jako dziecko tak, ale niewiele pamietam, w gimnazjum to i Władce i Silmarillion przeczytalam, ale to juz tyle czasu minelo ze ho ho ;-) wlasnie leci na polsacie This is it Jacksona wiec tez ogladam juz heh

ocenił(a) serial na 10

ja na wakacjach przeczytałam Hobbita :) teraz mam zamiar zabrać się za czytanie Gry o Tron :D

użytkownik usunięty
Pamela16

te Gre o tron to juz mi tyle ludziskow polecalo ze masakra.

ocenił(a) serial na 10

ja na razie serial oglądam, tylko teraz czekam na nowy sezon

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones