Ozark
powrót do forum 3 sezonu

Trzeci sezon niestety okazał się bardzo nudny w porównaniu do poprzednich. Wcześniejsze oglądałem jeden odcinek za drugim, tutaj jeden dziennie to i tak było za dużo. Wiało nudą na każdym kroku. W ostatnim odcinku zaczęło się coś dziać i skończył się z przytupem, niestety stosunek 9 do 1 nie ratuje tego sezonu.

Dawno nie widziałem tak upierdliwej postaci jak Wendy. Nie cierpię tej baby. Te jej głupie uśmieszki i miny przyprawiają mnie o mdłości. Jak tylko pojawiła się na ekranie w pierwszym sezonie od razi mnie irytowała. Nie wiem czy mam coś do tej aktorki ogólnie czy do postaci Wendy, ale ta baba działa mi na nerwach jak mało kto hehe ;)

ocenił(a) serial na 6

Mnie już męczyły rażące niespójności w każdym odcinku (zabicie ciężarnej i zostawienie dziecka przez kobietę, która następnie szuka dziecka do adopcji i posunie się do wszystkiego, dyskretne rozmawianie z szefem kartelu przez telefon z wymienieniem jego imienia, podsłuchiwanie rozmów telefonicznych żony z szefem kartelu przez księgowego, który nie został namierzony przy wcześniejszych dłuższych rozmowach a został namierzony przy kolejnej i już po kilku sekundach rozmowy), ale też mam alergię na ten dziwny uśmiech - okropna aktorska maniera. Kompletnie nie pasuje mi postać Wendy - tzn. może i postać ciekawa, ale aktorka-pensjonarka, drepcze zgarbiona jak stara babcia i uśmiecha się jak poczciwa staruszka kilka-kilkanaście razy w odcinku. W ogóle nie pasuje do granej postaci. Bardziej do spłakanej poczciwej staruszki odnajdującej miłość w sanatorium. W porównaniu do roli prawniczki w kartelu wypada słabiutko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones