Outlander
powrót do forum 3 sezonu

Podroze geilis

ocenił(a) serial na 9

Powie mi ktos dlaczego Geilis przeniosla sie wczesniej niz Claire? Claire i reszta przenosza sie o 200 lat a geiliss o 220 conajmniej... Nurtuje mnie pytanie czemu tak i licze na to ze ktos mi wyjaśni dzieki :)

ocenił(a) serial na 8
Ciabson4J

Tego się nie da wyjaśnić, bo to kolejny absurd

Ciabson4J

Ja osobiście wychodzę z takiego założenia, albo istnieje 1 linia czasowa albo nieskończenie wiele. Najprawdopodobniej podobnie jak w innych uniwersach, przyszłości nie da się zmienić. Coś się wydarzy bo zawsze tak było. Miała być bitwa pod Culloden i była, zawsze tak było i zawsze będzie. Szkoci mieli dostać po dupie i nie szło tego zmienić. Jak dla mnie widzimy w tym momencie 3 linie czasowe, jedna to podstawowa linia czasu Claire po drugiej wojnie światowej, druga to przeszłość do której się przeniosła czyli połowa XVIII. 3 linia to linia do której wskoczyła Geillis. Dążę do tego, że Geillis z 1968 nie była tą samą Geillis co Geillis którą poznała Claire gdy się przeniosła za pierwszym i drugim razem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones