Outlander (2014)
Outlander: Sezon 7 Outlander Sezon 7, Odcinek 8
Odcinek Outlander (2014)

Zmiana strony

Turning Points 58m
8,1 99
ocen
8,1 10 1 99
Outlander
powrót do forum s7e8

Czy wiadomo coś o tej przerwie w wypuszczaniu odcinków, bo do tej pory wychodziły dosyć regularnie?

ocenił(a) serial na 10
kasia_paula

Zwyczajnie chyba skonczyl sie sezon i zostal 8 bodajze ostatni

ocenił(a) serial na 7
kasia_paula

Z tego co wiem, sezon 7 ma mieć 16 odcinków, kolejne osiem ma być w 2024 roku.

ocenił(a) serial na 10
LethalMistress

A to dziwne z tymi odcinkami, bo na Filmwebie jak byk jest napisane, że reszta odcinków miała być właśnie w 2023 roku... Też co chwila wchodzę na Netflix sprawdzić, czy są wreszcie dostępne pozostałe odcinki, bo nie uśmiecha mi się oglądać połowy odcinków z sezonu, bo zanim wypuszczą pozostałe, ja już zapomnę na czym skończyły się obejrzane... To bardzo denerwujące.

Andrea_Gajos

serio? bo filmweb twierdzi? xD tworcy od poczatku mowili, ze siodmy sezon bedzie podzielony i wyjdzie w dwoch czesciach, z czego druga bedzie w pierwszej polowie 2024 roku. pierwszy sezon tez byl wypuszczony w takim formacie, na pol.

kasia_paula

pojawiła się oficjalna informacja, że nowe odcinki zaczną się pojawiać w listopadzie 2024

ania_jadach

ojojojoj, to jeszcze tyle czekania przed nami :(

TomPL

bardziej czekam na ostatni tom :D niemniej, zastanawia mnie ten ruch, bo poczatkowo tworcy twierdzili, ze druga czesc bedzie na poczatku 2024 i wydaje mi się, ze te odcinki sa gotowe. moze oni cos wiedza na temat postepow Diany nad kolejna ksiazka i jakoś chcą to zsynchronizować?

ania_jadach

chyba nie zabrakło im kasy?!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones