Outlander (2014)
Outlander: Sezon 6 Outlander Sezon 6, Odcinek 6
Odcinek Outlander (2014)

Świat się zawalił

The World Turned Upside Down 1h 11m
7,7 138
ocen
7,7 10 1 138
Outlander
powrót do forum s6e6

Ta fabuła psuje po prostu dobre wspomnienie związane z tym seriale.
Jest też nie logiczny. Scena w którym mówi o jakieś Mary, odniosłam wrażenie że scenarzyści zapomnieli o istnieniu matki Willa.
Po za tym wydaje mi się w xviii to prędzej osada odwróciłaby się od rodziny Christie a nie właścicieli Fraser rigde.

ocenił(a) serial na 7
Masha_Kami

Cóż, uroki literatury dla kobiet.

Ciekaw jestem czemu autorka nie wpadła na twist fabularny typu przeniesienie Jamiego do XX wieku. Można byłoby odświeżyć całą historię, tym razem pokazując zderzenie się człowieka z XVIII wieku ze światem wieku XX. Oczywiście było wielokrotnie coś podobnego w literaturze, ale tej konkretnej opowieści, która stała się mocno jałowa, by taki wątek nie zaszkodził. Można byłoby go traktować jako zupełnie osobny rozdział.

Tymczasem mamy tło historyczne, sprzed wybuchu Wojny o Niepodległość, ale opowiedziane tak, że szkoda gadać.

ocenił(a) serial na 10
per333

Jamie nie może przenosić się w czasie, tak mi się wydaje.

ocenił(a) serial na 7
Masha_Kami

Zgadzam się z Tobą. Choc przyznam, ze pierwszy raz od baaardzo wielu odcinków, ciekawa jestem, co będzie dalej. Zapewne posadzą Claire o morderstwo…

Masha_Kami

Wydaje mi się, że w przypadku Mary, było to z jego własnej woli, a w przypadku matki Willa został przymuszony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones