Outer Banks
powrót do forum 2 sezonu

stara, dobra Dixie

ocenił(a) serial na 8

nie ma seryjnych morderców i mafiosów jak u Jankesów, ale tajemnice, skarby i rodzinna patologia. Nie będę porównywał obrazu z innymi współczesnymi dla małolatów, bo jestem cynicznym starcem i mam zawodowo spaczony ogląd. Porównam z tymi z czasów mojej młodości. Zaczęło się jak "Podróż za jeden uśmiech", teraz to "Niewiarygodne przygody Marka Piegusa". Najważniejsze, że Sarah działa jak Karioka z "Stawiam na Tolka Banana". Będę oglądał dalej albo umrę próbując.

ocenił(a) serial na 7
jerzyhap55

Ja oglądając drugi sezon w pewnych momentach miałem wrażenie jakbym oglądał Szybkich i wściekłych. Jeśli tak dalej pójdzie i z sezonu na sezon będą robić coraz bardziej szalone rzeczy to w czwartym, albo piątym sezonie będą szukać świętego graala, a na karku będą mieć mafię, policję, wojsko i sam nie wiem kogo jeszcze. Nie zdziwię się jeśli też pojawią się jakieś wątki nadprzyrodzone.

ocenił(a) serial na 8
McGyverPL

jest takie niebezpieczeństwo, bo to jest towar który ma się sprzedać. Ale ludzie pragną oglądać miłość, przyjaźń, dorastanie, upadki i rezurekcje. I w dodatku ma dymić z ekranu. (np. Riverdale). Nikt w Netflixie nie czyta naszych postów i zrobią po swojemu. Będę oglądał dla Sary, chociaż chętnie bym zobaczył Ją w projekcie dla starszej widowni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones