Outer Banks
powrót do forum 2 sezonu

gra aktorska

ocenił(a) serial na 7

Tak patrze na te oceny gry aktorskiej i jestem zdziwiona, że Drew Starkey (serialowy Rafe) ma zaledwie ponad 7. Jego gra aktorska w drugim sezonie jest FENOMENALNA

ocenił(a) serial na 8
ywbo

Choć gardzę nim niesamowicie i nienawidzę całym sobą to to tylko dowodzi jak rewelacyjnie aktorska odgrywa tę rolę więc się zgadzam.

ocenił(a) serial na 8
ywbo

Możliwe, że na ocenę gry aktorskiej ma wpływ to, że odgrywa rolę złego charakteru. Zgadzam się z tobą. Drew Starkey fenomenalnie wykreował postać Rafe'a na ekranie, gra aktorska na wysokim poziomie.

ocenił(a) serial na 8
ALEXA_456

Coś w to wątpię, czarne charaktery bardzo często mają bardzo wysoką ocenę aktorską, myślę że po prostu większa część osób oceniła obsadę po 1 sezonie i nie zmienia po 2, a w 1 to Drew jakoś bardzo mnie nie zachwycił, dopiero w tym sezonie, choć nadal nie jest moją ulubioną osobą z obsady to uważam że naprawdę rewelacyjnie się w nim spisał i dałem mu wyższą ocenę, ale trochę idzie w górę, Warda już przebił.

ocenił(a) serial na 4
ywbo

Ja jestem zdziwiony, że serial ma ocenę 7,3.

ocenił(a) serial na 7
ywbo

Nie mogę się napatrzeć w tym serialu na Cline i jej grę...chociaż w jej przypadku uroda może zamaskować niedoskonałości w grze ;)

ocenił(a) serial na 9
ywbo

Zgadzam się w 100% . Rafe 2 sezon fenomenalny .

ywbo

Ale już w 3 nic specjalnego bardzo, wciąż dobry występ ale nic jakiegoś wow od niego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones