Outer Banks
powrót do forum 1 sezonu

Wrażenia

ocenił(a) serial na 7

Nastolatki szukają skarbu na wyspie przez 10 odcinków po 45 minut mało przekonywające, ale muszę przyznac nie tak zle się to ogląda. Poszukiwania to cel, do którego dążą, ale serial przede wszystkim jest o bohaterach. Każdy z nich w miarę na ten pierwszy sezon został w miarę dobrze rozwinięty jako postać. Tylko że nie jest to nic nowego ani odkrywczego to po raz kolejny pogłębianie utartych szlaków. Czarny z dużymi ambicjami chcący lepszego wykształcenia, chłopak wychowywany przez samotnego ojca alkoholika, bogaty dzieciak biorący narkotyki... a na deser zakochani z dwóch innych sfer całkowita nowość... Najbardziej mnie irytuje, że oni maja 16 lat, rzeczy, które robią są naprawdę, mało adekwatne do wieku tak jak ich wygląd. Wątki są dość nacinane i moim Zdaniem mało dopracowane Ogólnie mam bardzo mieszane uczucia wiem, że gdybym obejrzała ten serial ,mając więcej ni 19 -naście lat to by go wyłączyła. Aczkolwiek nie każdy serial musi być nowym dziełem sztuki.Podsumowywując, jeśli się Przykonie oko na pewne sprawy to serial jest naprawdę dobry.Jestem ciekawa drugiego sezonu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones