PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=839052}
7,4 11 324
oceny
7,4 10 1 11324
Outer Banks
powrót do forum serialu Outer Banks

Mocno dziwi zero tejże tematyki. 2gi sezon musi objawić jakiegoś bohatera ze skłonnościami do płci własnej. Mam już pewien typ.

wdsieniemiesci

Faktycznie szok!
Jak na Netflix to wręcz niemożliwe że nie ma w serialu hokoseksów

Piotr_Waszak

Serio? Obejrzeliście serial, Netflix wam nawet zdobił "ulgę" za brak homoseksualisty, a wy jeszcze potrzebujecie wejść na stronę serialu i ponarzekać, że żadnego geja/lesbijki nie było, bo przecież zawsze jest? I nic więcej, żadnej opinii. To już ostro z banią trzeba mieć, żeby narzekać czy taka postać w serialu jest czy jej nie ma xD

Egzaltowany

Bo widzisz, tutaj po prostu ujawniła się krańcowa perfidia Netfliksa. Gdyby wątek homo pojawił się już w pierwszym odcinku, można byłoby zhejtować produkcję i nie oglądać dalej, a tu niestety - przyszło oglądać kolejne odcinki i ciągle nic - strata czasu, zero pożywki dla hejtu, więc w takiej sytuacji można przecież poczuć się zawiedzionym i okazać to na forum, co w tym dziwnego? ;)

drawn

Właśnie dobrze, jak jest w pierwszym odcinku, wtedy można spokojnie wyłączyć od razu. A nie, jak w Piratach, że w połowie drugiego sezonu robią niespodziankę.

ocenił(a) serial na 8
Pies_Baskurwieluw

Zaraz, zaraz, w Piratach wątek homo był od samego początku 1 sezonu: Max + Eleanor Guthrie.

wdsieniemiesci

Chyba wydajesz się być rozczarowany...

ocenił(a) serial na 8
permis

2 sezon brak wątków homo totalny szok.

wdsieniemiesci

Co znow musiales gay tuba odpalic?

ocenił(a) serial na 9
wdsieniemiesci

Pudło Pewnie będzie w sezonie trzecim:)

jarkoswawa

Ale masz konto p0ye3ane XDDDD miłego życia pod glazem

wdsieniemiesci

weee to nie oglądam ;/

wdsieniemiesci

Spokojnie nie musisz nam opowiadać jaki jest twój typ, chociaż nie powiem zgadzam się że większość męskiej obsady jest przystojna i też mam swój typ faceta który mi się podoba :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones