PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770836}

Ostre przedmioty

Sharp Objects
7,7 51 980
ocen
7,7 10 1 51980
7,4 19
ocen krytyków
Ostre przedmioty
powrót do forum serialu Ostre przedmioty

Nuda!!!

ocenił(a) serial na 4

Po przeczytaniu książki, którą pochłonęłam w 1 dzień, ucieszyłam się, że będzie serial. Jednak po obejrzeniu trzech odcinków bardzo rozczarowałam się. Akcja gdzieś ucieka. Dłużyzny , które nic nie wnoszą do filmu. Mam nadzieję, że chociaż zakończenie będzie jakoś sensownie nakręcone.

ocenił(a) serial na 4
Zajtulmota

Ja nie czytałam książki, ale myślałam iż serial będzie lepszy, po 5 odcinkach dalej bez rewelacji.
A ciekawa jestem czy choć trochę jest zbliżone do serialu?

Zajtulmota

To swiadoma slow burning drama. HBO podnosi serial na wyzszy poziom, wysuwajac ponad intryge kryminalna i wszystkie rzeczy zwiazane z kryminalem opowiesc o mikrospolecznosci, w szczegolnosci portret kobiet w niej zyjacej. Jak ktos chce szybka akcje i 2 twisty na odcinek to faktycznie poszukac powinien czegos innego.

ocenił(a) serial na 7
Zajtulmota

Niestety bardzo dużo rzeczy zmienili np imiona bohaterów albo miasto w ktorym mieszka główna bohaterka i duzo dodali zupełnie niepotrzebnie

ocenił(a) serial na 5
Zajtulmota

Dla mnie serial OSTRE PRZEDMIOTY to srogie rozczarowanie, po lekturze książki dochodzę do wniosku, że ten serial jest, z braku innych słów, babski. Ksiażka była męska. Żadnego kroku wstecz, wszystko na wierzchu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones