PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770836}

Ostre przedmioty

Sharp Objects
7,7 51 743
oceny
7,7 10 1 51743
7,4 19
ocen krytyków
Ostre przedmioty
powrót do forum serialu Ostre przedmioty

Serial jak dla mnie genialny, ale jestem w szoku, że oni wszyscy jeżdżą pod wpływem dużej ilości alkoholu. Główna bohaterka, ma problem alkoholowy i to jeszcze zrozumiem, bo się nie kontroluje, ale nawet szeryf wsiada do samochodu po lufie :( Dla mnie to jest chore tyle wychlać i do autka, masakra. Jednak film bardzo w moim stylu, super klimat.

kahora

To nie realne żeby w ogóle móc funkcjonować po takich ilościach mocnych trunków

anna_podhajska

Też mnie to uderzyło w serialu, że główna bohaterka chleje wódę szklankami i nie jest nawalona ani nawet nie wygląda na wstawioną.

ocenił(a) serial na 6
anna_podhajska

Kochani nie znacie tolerancji typowego alkoholika :-)
Dla wielu promil to już jest fajny stan, dla chorego to jest poziom wyjściowy.
Wyglądało to trochę mniej wiarygodnie, bo główna bohaterka była kobietą, one jednak mają tolerancję mimo wszystko mniejszą, natomiast dobrze było to pokazane w przypadku Jackie, która też cały czas była na rauszu, ale odchylenia z poziomem alko były lepiej widoczne w jej mimice i zachowaniu :)

Pozdrawiam wszystkich niepijących alkoholików!

kahora

To jest obecnie największy problem związany z komunikacją w Stanach. Corocznie ginie w wypadkach spowodowanych alkoholem od 10-12 tys. ludzi. Wg mnie winny jest wysoki limit (0,8 promila). Nie jesteś w stanie ocenić, będąc już ewidentnie wstawiony, czy wypiłeś odpowiednią ilość. Najczęściej pomyślisz: „Czuję się nieźle, może jeszcze jeden?”. Do tego dochodzi plaga opioidowa i narkotyki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones