PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809947}

Ostatni taniec

The Last Dance
8,6 39 224
oceny
8,6 10 1 39224
8,7 14
ocen krytyków
Ostatni taniec
powrót do forum serialu Ostatni taniec

Ten serial ogląda się tak dobrze,bo przedstawia losy być może najwybitniejszego sportowca w historii i jednej z najlepszych drużyn sportowych świata w historii !Ciężko oceniać mi ten film pod względem "warsztatu ", szczegółów technicznych, po protu historia MJ i Chicago Bulls jest we mnie ciągle żywa i wywołuje pełno dobrych emocji !Możliwość niejako zakulisowego podglądania MJ jest bezcenna tego jak niejako spowiada się ze swojego życia po latach jako miliarder jest dla mnie doskonałą nauką, bo jest to dla mnie wzór człowieka sukcesu i Jego przykład daję mi dużo motywacji do zmiany życia , do pójścia "do przodu" w swoim życiu. MJ udowadnia mi po raz kolejny , że bycie głównym boh. w sztuce pt. "Moje Życie" ,to największy akt odwagi.!Każdemu polecam ten serial , jak i przykład samego Michaela Jordana !

kolojabolo

Serial świetny, jeśli lubisz sportowe dokumenty to polecam "Senna"

favellas

ta tylko "Senna" jest mocno stronniczy i stawia A. Prosta w złym świetle więc dla Senna trochę słaby pod tym względem, polecam nie brać tego co tam jest kropka w kropkę. Ale fakt dokument niezły

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones