PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809947}

Ostatni taniec

The Last Dance
8,6 39 146
ocen
8,6 10 1 39146
8,7 13
ocen krytyków
Ostatni taniec
powrót do forum serialu Ostatni taniec

Hej Hej tu NBA !!!

ocenił(a) serial na 9

Kto pamięta nocne powitanie Włodka?

ocenił(a) serial na 10
kpt_Knykiec

Hej, hej tu NBA:)

ocenił(a) serial na 9
kpt_Knykiec

Przypomniałeś mi. Dziękuję.

ocenił(a) serial na 9
kpt_Knykiec

Nocnego to nie pamiętam, bo musiałem wcześnie do szkoły wstawać i na żywo nie oglądałem :) Ale pamiętam program NBA Action, no i tam też było to słynne "hej, hej, tu NBA" Szaranowicza.

kpt_Knykiec

A kto nie pamięta? :))

ocenił(a) serial na 10
kpt_Knykiec

Hej Hej tu NBA, Włodzimierz Szaranowicz i Ryszard Łabądź !! nostalgia pozostanie na całe życie :)

ocenił(a) serial na 10
kpt_Knykiec

L4 się brało, noce z przyjaciółmi zarwane, a rano na boisko pod blokiem ♥️♥️♥️

ocenił(a) serial na 9
biuro_121

Też tak miałam, po meczu na żywo, piłka i na dwór :D 6 rano, ojciec otwierał okno: rany, przestań się tłuc o tej porze z tą piłką! To były czasy!

ocenił(a) serial na 10
LaynaEs

Pozdrawiam serdecznie

ocenił(a) serial na 9
kpt_Knykiec

Szaranowicz powiedział, że po erze Jordana przestał oglądać NBA bo po boisku nie biegają już sportowcy tylko wytatuowani murzyni.

kpt_Knykiec

Jak to mówią ... cudowne lata (wonder years). Ile razy słyszałem ten tekst. Ile razy oglądałem duet Sottie - Michael. Ile razy zapadł mi w pamięci tekst "poczta jest dzisiaj nie czynna ..." Malone + Stockton (super duet), którzy musieli uznać wyższość MJ i SP.... HEJ HEJ TU ENBIEJ ... Dla mnie, niespełna 50 latka ten serial na 10, ze względu na mój wiek i zamiłowanie do tamtej enbiej ... THX Michael !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones