Orphan Black (2013-2017)
Orphan Black: Sezon 1 Orphan Black Sezon 1, Odcinek 1
Odcinek Orphan Black (2013-2017)

Selekcja naturalna

Natural Selection 44m
8,1 1 058
ocen
8,1 10 1 1058
Orphan Black
powrót do forum s1e1

s01e01

ocenił(a) serial na 9

Jak wrażenia po pilocie ? Myślę, że może być ciekawie. Z początku bardzo mi to podjeżdzało pod Ringer, zobaczymy jak bedzie dalej. Końcówka była dość ciekawa.

asiaaa92

Dla mnie duże zaskoczenie, na plus. Naprawdę pilota się oglądało bardzo fajnie i oby tylko poziom nie poszedł w dół w kolejnych odcinkach. Z niecierpliwością czekam na następne odcinki.

ocenił(a) serial na 7
asiaaa92

Zgadzam się z przedmówcą, jestem pozytywnie zaskoczony i czekam na kolejny odcinek.

elo84

A ja powiem ze nie byłęm zaskoczony bo widziałem wioele swietnych mało rozpromowanych seriali Duzo lepszych od tych co są znane Ale sciaganych po pierwszym sezonie z anteny Np Dla wszystkich panow moge polecic Last Resort Dobra gra aktorska swietny pomysł jak dla mnie trzyma w napieciu lepiej niz Spartacus Blood & Send I co Ważne Last Resort Jest zamkniety wiec koncowka w pełni satysfakcionuje

ocenił(a) serial na 8
maximilian2500

Faktycznie Last Resort było bardzo dobre chętnie bym zobaczył kolejny sezon jednak na szczęście zakończenie zamyka wątki i satysfakcjonuje.

asiaaa92

Nie jest źle. Zobaczymy jak się rozwinie ten serial. Czasem niektóre sceny wydają się lekko naciągane no ale tragedii nie ma.

ocenił(a) serial na 8
pablofontp

Nie które są całkiem przewidywalne ale to pilot i jakoś "świat" muszą przedstawić więc im wybaczam. Co do głównej bohaterki to moim zdaniem jest mało wyrazista. Oprócz stylu ubierania niczym nie różni się od innych klonów. Mam nadzieję, że jej bohaterka się dobrze rozwinie.

Xemidra

No zgodze sie z Tobą ze Sara mało wyrazista no ale poczekajmy jak wpadnie w wir i zamet moze sie wszystko okaze teraz na dobra sprawe nawet nie za wiele o niej wiadomo Na Felixa za to patrzy sie z przyjenością:)

ocenił(a) serial na 7
asiaaa92

Też jestem mile zaskoczony.Uwielbiam Felixa,świetna postać.Główna bohaterka mi tam nie pasuje bo jest mało wyrazista z wyglądu przez co jej klony ograniczają sie jedynie do zmiany fryzury...Ciekawe czy inni też mają klony.

kamil665544

Felix jest najbardziej wyrazistą postacią tego serialu :)

ocenił(a) serial na 6
asiaaa92

Dla mnie średnio,Sara taka nijaka może poza końcówką odcinka,Feliks jak najbardziej pozytywnie mnie nastawił do filmu ,zobaczymy co będzie dalej ,jak dojdą nowe wątki to może być ciekawie.

ocenił(a) serial na 9
stacho

czy tylko mnie się nie podoba Felix ? :)

asiaaa92

Nie no Felix zajebiaszczy lepszy niz Sara napewno:)

ocenił(a) serial na 6
asiaaa92

A mnie jakoś pierwszy odcinek nie przekonał, za bardzo to wszystko chaotyczne. 45 minut i nie wiem o czym jest ten serial. Twórcy wrzucili widzów i główną bohaterkę na głęboką wodę i mamy kilka wątków na starcie: klony, sprawa strzelaniny i zeznań, córka, kokaina, Paul i jeszcze na koniec tajemniczy telefon, który nie mógł zadzwonić w gorszym momencie. Niby od przybytku głowa nie boli, ale tutaj chyba przesadzili.

gagarin77

No jak na moje to tylko dobrze wróży na przyszłość Wiele zaczetych wątków to wiele tajemnic do wyjaśnienia No i trudno by wszystkie wątki wyjasniły sie w pierszwym odcinku nie było by wtedy sesu robic nastepnych Jezeli chodzi o mnie ja sie wcale nie zgubiłem I jest ok

asiaaa92

Jestem strasznym homofobem i Felix mnie zniechęca do tego serialu :(((

Wina_Woltera

Zapraszam na drugi odcinek w formacie avi na cho,miku: kKahlan

kKahlan

Tak zapraszasz na tego ch.omika, że niedługo cały filmweb będzie u Ciebie ściągał.
Hehe.
:).

ardnaskela_filmaniak

I hope so :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
asiaaa92

Ciekawie się zapowiada :]

ocenił(a) serial na 9
asiaaa92

Super serial, obejrzalam drugi odcinek i jestem zachwycona. Moja ocena: 8/10
A Felix jest suuuuuuper!

ocenił(a) serial na 9
binky

9/10 chyba jeden z lepszych seriali jaki wyszedł w tym roku

ocenił(a) serial na 8
asiaaa92

Po dwóch odcinkach czekam na więcej, bardzo dobre wywarł na mnie wrażenie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones