PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659116}

Orphan Black

7,9 28 631
ocen
7,9 10 1 28631
7,0 3
oceny krytyków
Orphan Black
powrót do forum serialu Orphan Black

Witam.
Jak powyzej pytanie jest proste. Zobaczylem pierwsze 5 odcinkow 1 sezonu i serial jak narazie mnie nie uwiodl. Czy ktos moglby sie prosze wypowiedziec czy warto dac mu szanse i kontynuowac czy raczej zostawic i skoncentrowac sie na innej tworczosci? Niedawno ukonczylem 6 sezon serialu Wentworth ktory mnie bardzo zafascynowal. Zdaje sobie sprawe ze tematyka obu tych seriali daleko od siebie odbiega i porownywanie ich do siebie jest troche nie na miejscu. Bede jednak wdzieczny za podzielenie sie opinia dotyczaca caloksztaltu jakosci Orphan Black i kwesti czy warto poswiecic mu czas? Uwaga! nie chce tutaj wszczynac jakiejkolwiek klotni czy zacieklej dyskusji miedzy fanami i tymi ktorym sie serial nie spodobal.

ocenił(a) serial na 8
Kot_Kot

Jeśli lubisz twarde S-F to polecam.

Polecam dla gry Tatiany.

Fabularnie serial oceniłbym na 5-6.

Są momenty naprawdę genialne ale dłuży się i widać, że coś scenariuszowo nie do końca poszło dobrze.

ocenił(a) serial na 7
Kot_Kot

Hej i jak obejrzałeś ? Ja oglądam 3 odcinek i po ocenie oraz opiniach spodziewałam się wielkiego wow… dla mnie to taki serial do tv, trochę kiepsko zrealizowany, trochę nudnawy i nie wiem czy to się rozkręci czy szkoda czasu. Ja z kolei jestem po Bates Motel, gdzie nie mogłam się doczekać kolejnego
Odcinka!

ocenił(a) serial na 5
NoirVelvet

Cześć. Serial zobaczyłem w całości. Moim zdaniem warto zobaczyć wyłącznie dla głównej aktorki. Jednak miej na uwadze że serial sam w sobie jest BARDZO przeciętny. Głównie pod względem scenariusza który jest skrajnie absurdalny.

ocenił(a) serial na 7
Kot_Kot

Dzieki :) mnie aktorka nie przypadła do gustu. Zrezygnowałam po 4 odc. Kończę oglądać Utopie i jest mega

ocenił(a) serial na 7
NoirVelvet

Wróciłam do serialu i nie zaluje. Trzeba przetrwać 3 pierwsze odcinki i później się rozkręca. Teraz już wiem o co chodziło z gra Tatiany :) nie wiedziałam, ze aż tyle ich będzie! Jest świetna. Helena i Alison super zagrane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones