Orange Is the New Black
powrót do forum 2 sezonu

sezon 2

ocenił(a) serial na 8

Hej czy ktoś zna obsadę na sezon 2 czy ta szurnięta chrześcijanka przeżyje ?

ocenił(a) serial na 8
papatka01

Gdzieś wyczytałam że jest w obsadzie sezonu 2, więc wszystko wskazuje na to, że przeżyje.

papatka01

Jest w obsadzie, więc można raczej spokojnie założyć, że przeżyła.

Mam mnóstwo pytań w związku z drugim sezonem i nie moge się go doczekać.
Czy dołożą Piper czasu, a jeśli to ile, czy były kamery na podwórku (powinny być) i jak to zostanie zinterpretowane - jako samoobrona, czy próba zabójstwa; czy Healy za to beknie. Jeśli Piper trafi do karceru to na jak długo i w jakim stanie z niego wyjdzie. Czy Alex będzie wciąż obok, czy zostanie usunięta z pola widzenia zanim Piper wyjdzie z izolatki i nie zdążą się pogodzić, pożegnać, to by był kolejny cios dla Piper. Co dalej z Larrym?

Wycieki publikowane w necie sugerują, że Piper zmieni się w samotnego wilka, że jej postać przybierze znacznie mroczniejszą barwę. Czekam na to z niecierpliwością, bo uważam Taylor Shilling za niesamowicie utalentowaną i nieustraszoną aktorkę, która wyciśnie z tego ile się da.

Nie jest też tajemnicą, że postać Piper to dla Jenji koń trojański, użyty aby opowiedzieć historie mniejszości etnicznych i poruszyć różne problemy społeczne, więc myślę, że drugi sezon będzie jeszcze bogatszy w wątki innych bohaterów i być może okraszony większą liczbą scen erotycznych, bo to Jenji Kohan bardzo lubi, a widzowie też nie będą raczej narzekać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones