Orange Is the New Black (2013-2019)
Orange Is the New Black: Sezon 4 Orange Is the New Black Sezon 4, Odcinek 12
Odcinek Orange Is the New Black (2013-2019)

Zwierzęta

The Animals 1h 1m
8,7 663
oceny
8,7 10 1 663
Orange Is the New Black
powrót do forum s4e12

Śmierć Poussey

ocenił(a) serial na 8

Dla osoby, oglądającej 4 sezon serialu - śmierć Poussey, niestety przypomina inną, nagłośnioną śmierć- George'a Floyda. Czy też to zauważyliście?

ocenił(a) serial na 8
pepepandziobak1

Przypomina i chyba taki był zamysł twórców?
Chyba, że daty się nie zgadzają i najpierw był nakręcony ten odcinek serialu, a śmierć Floyda była później. Szczerze mówiąc nie wgłębialam się w chronologię. W każdym razie poruszające zakończenie sezonu a muzyka LP wpasowała się idealnie...

ocenił(a) serial na 8
lizamona

Wydaje mi się, że najpierw został nakręcony serial, a dopiero potem miała miejsce sytuacja z Floydem. Może scena z serialu była inspirowana innymi wydarzeniami w USA, podobnymi, choć mniej rozgłośnionymi na Europę?

ocenił(a) serial na 8
pepepandziobak1

Chociaż nie jestem pewna, więc jeśli się mylę, proszę o wybaczenie ;))

ocenił(a) serial na 7
pepepandziobak1

według filmwebu 4 sezon został nagrany w 2016, a śmierć Floyda miała miejsce w tym roku.

pepepandziobak1

jak mozna jebnác takiego spojlera juz w tytule XD

pepepandziobak1

Nie wiem czy po 7 miesiącach doczytaliście, ale twórcy odpowiedzieli, że to było nawiazanie do śmierci Erica Garnera, który umarł w ten sam sposób co Floyd, ale w 2014 roku ;) Może to woęc sugerować, że odcinek nagrano chwile wcześniej niż sytuacja z Floydem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones