Opowieść podręcznej (2017)
Opowieść podręcznej: Sezon 5 Opowieść podręcznej sezon 5, odcinek 6

Together

50m
7,7 262
oceny
7,7 10 1 262
Opowieść podręcznej
powrót do forum s5e6

To jest wszystko tak przewidywalne, kiedy Serena złapała za kopyto (chociaż mogła też za drążek złapać wcześniej) to było oczywiste że ona postrzeli tego fagasa a nie pingwina. Tak samo jak szła z mężem ona w poprzednim odcinku na spotkanie w sprawie córki, to było oczywiste że ich złapią. Czy scenarzyści nie potrafią coś wymyśleć mniej przewidywalnego ? Ciągle grają takimi oczywistymi i oklepanymi zwrotami akcji.

WojtylakWatykaniak

Teraz kolejny etap to będzie wielkie pojednanie i przyjaźć z Sereną, zobaczycie

WojtylakWatykaniak

A ja wcale nie przewidziałam, że Serena postrzeli tego gościa. Dla mnie to było akurat zaskakujące. Wprawdzie wiedziałam, że Serena jej nie zabije (przecież ma być 6 sezon, a bez June to bezsensu) ale myślałam, że ona ją przegada czy coś.. nigdy bym nie pomyślała, że one mogą "działać razem".

ocenił(a) serial na 9
Cirrila

Serena z Jun akurat zawsze miały dziwne relacje. Z jednej strony się rozumieją jak kobieta z kobietą a z drugiej jedna drugiej nienawidzi. Mają napady przyjaźni i ziomalstwa żeby za chwilę skakać sobie do gardeł na poważnie. Teraz jest etap ziomalstwa. Zobaczymy czy tak to się zakończy.

dark000

No tu masz rację. Chociaż nigdy nie były w sytuacji " na równi" w sensie, że Serena zawsze miała jakąś tam władze nad June. Teraz może będzie to na innych zasadach. Jak te dwie kobiety połączą siły to nie wróżę dla Gileadu dobrej przyszłości.

ocenił(a) serial na 9
dark000

Dla mnie to był ciekawy zwrot akcji i wcale nie taki oczywisty. Serena zdała sobie sprawę, że świat do którego wróciła ją ubezwlasnowolnil, choć na początku wyglądało to na wsparcie i zapewnienie bezpieczeństwa (zakaz wychodzenia z domu, narzucanie małżeństwa, zabranie możliwości robienia kariery, po najbardziej znamienne "idź do swojego pokoju"). Zdała sobie sprawę, że to jedyny sposób, aby uciec. Wbrew pozorom mają więcej z June wspólnego niż mogłoby się wydawać, dlatego są momenty, kiedy ich wzajemna nienawiść schodzi na dalszy plan.

ocenił(a) serial na 7
WojtylakWatykaniak

Miałem podobne wrażenie i jeśli ma być tak przewidywalnie to niech się skończy jak najszybciej.

ocenił(a) serial na 9
WojtylakWatykaniak

Przewidywalność nie oznacza od razu, że coś jest słabe. Co miała zrobić, zabić ją? bez sensu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones