PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771634}

Opowieść podręcznej

The Handmaid's Tale
8,0 72 514
ocen
8,0 10 1 72514
7,7 15
ocen krytyków
Opowieść podręcznej
powrót do forum serialu Opowieść podręcznej

Wariatka

użytkownik usunięty

Historia podręcznej opowiada historię o wariatce, która próbuje uciec z raju.

W domu wszyscy zdrowi?

użytkownik usunięty
Plomme

Dlaczego uważasz, że świat w "historii podręcznej" nie był rajem?

Czyli jednak w domu choroba. Współczuję.

użytkownik usunięty
Plomme

Nie masz kontrargumentu, więc obrażasz.

A na co tu mieć kontrargument? Na marną prowokację? Błagam.
Poza tym nie powinieneś się czuć obrażony - po prostu stwierdzam fakt.
Podobnie jak Ty stwierdziłeś, że osoba porwana, więziona, bita, poniżana, pozbawiona wszelkich praw, gwałcona, zmuszana do prokreacji (i można tak wyliczać w nieskończoność), jest wariatką, ponieważ usiłuje wrócić do swojego poprzedniego, normalnego życia.
Serio, jeśli chcesz prowokować do inteligentnych dyskusji, to się trochę wysil, bo na razie prezentujesz poziom znudzonej gimbazy.

użytkownik usunięty
Plomme

To nie była prowokacja.

ocenił(a) serial na 7

Ale rajem dla której ze stron? Z punktu widzenia kobiet, mężczyzn czy widza? Bo o ile przy dwóch pierwszych można się kłócić, tak o trzecie zapytam Ciebie, z chęcią zrozumiem co to za raj.

Ja pierwszy odcinek już trzeci dzień męczę, oglądam na raty bo jak na razie serial jest do niczego. Nie dość, że nudny, to jeszcze główna bohaterka tak na maxa wnerwiająca i antypatyczna, że aż się patrzeć mi na nią nie chce. Te jej głupie miny, grymasy, te głupkowate niezdecydowanie...jeszcze nigdy tak nie miałem, żeby w trakcie jakiegokolwiek serialu tak znielubić głównego bohatera już od pierwszych minut. Złapałem się nawet na tym, że zaczęłem życzyć jej jak najgorzej, bo jej po prostu nie trawię. Nie cierpię tej baby. Aż odrzuca mnie, gdy na nią patrzę, ta jej miałkość, ech...szkoda gadać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones