PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771634}

Opowieść podręcznej

The Handmaid's Tale
8,0 72 514
ocen
8,0 10 1 72514
7,7 15
ocen krytyków
Opowieść podręcznej
powrót do forum serialu Opowieść podręcznej

Po 5 odcinku wciąż czekam, aż zacznie się coś dziać. Jak do tej pory akcji jak na lekarstwo, scenariusz stawia na wysublimowane ujęcia zdjęciowe i malarskie potraktowanie obrazu. Niestety na tym koniec.

villemo75

Scenarzyści to stawiają na akcję w 15 sezonie bo inaczej nie jestem w stanie zrozumieć jak można tak rozwalić serial i wciskać ludziom póki co 6 odcinków totalnej nudy.
Byłam przekonana, że June w 3 sezonie będzie współpracować z ruchem oporu, a jedyne co dostaje, to zbliżenia na jej zacięta twarz.

Ewqa1919

No dokładnie, ja oczekiwałam jakiegoś mocnego tąpnięcia, tak sugerowała przynajmniej ostatnia scena poprzedniego sezonu. A tu jakieś smętne łażenie po lokacjach i zero akcji.

ocenił(a) serial na 3
villemo75

A najgorsze jest to że serial ma lepszą oglądalność niż inne, bo jest poprawny. Oglądam drugi sezon i jest gorszy od poprzedniego.
Jakim cudem ten serial się utrzymuję (a inne lepsze są kasowane) no i pewnie jeszcze otrzyma jeden sezon jak nie więcej. No i na IMDB jaką ma wysoką ocenę ten serial, aż to przeraża.

MaXXi

rozkręca się! spuścili z tonu właśnie przy tych odcinkach w środku, ale od 9 odcinka napiera tempa. 11 odcinek właśnie obejrzałam i jest cudowny <3 Jest nasza June - waleczna i drapieżna!!!

ocenił(a) serial na 10
Jane_Mary20

Zgadzam się całkowicie!! Warto było poczekać na 11 odcinek. Troszkę byłam zawiedziona tym sezonem ale 11 jest po prostu kompletnie zaskakujący i dokładnie na to czekałam. Niecierpliwie czekam co dalej. Muzyka jak zawsze boska

Jane_Mary20

Od 9? to jest ten odcinek, w którym June siedzi w szpitalu i...siedzi w szpitalu?
Dopiero w 11 dzieje się cokolwiek istotnego dla fabuły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones