PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849855}

Oni

Them
7,3 1 954
oceny
7,3 10 1 1954
Oni
powrót do forum serialu Oni

Alison Pill - Betty

ocenił(a) serial na 8

Rola zagrana rewelacyjnie! Trzeba naprawdę odwagi żeby wykrzesać tak nienawistną postać która wzbudza odrazę w każdej scenie, szkoda tylko że ograniczeni ludzie dopuszczeni do internetu jak zwykle nie potrafią odróżnić aktorki/aktora od postaci i już teraz piszą obrzydliwe komentarze na jej kontach społecznościowych zwłaszcza na instagramie co jest przykre.......typowe.

ocenił(a) serial na 9
Rrouge

Dokładnie, trzeba być niezłym prostakiem żeby za tak dobre aktorstwo robić taką wiochę na czyimś koncie społecznościowym. Nawet nie sądziłem że w dzisiejszych czasach można robić coś takiego. Rozumiem kiedyś, jak ludzie w kinie uciekali przed jadącym pociągiem ale dzisiaj taka głupota to naprawdę żenada.

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

Alison akurat jest stworzona do takich schizowych z jej mimiką, to nie pierwszy raz:)

ocenił(a) serial na 8
SWoland

To prawda, widziałem ją w innych rolach :) aczkolwiek w tej jakoś szczególnie mnie zaskoczyła swoją grą.

Rrouge

Alison się pięknie rozwija aktorsko, tu się popisała. Chciałabym ją kiedyś zobaczyć na ekranie w duecie z Elizą Scanlen. Mogłyby by zagrać siostry w jakimś odjazdowym horrorze :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones