One Piece
powrót do forum 1 sezonu

Absolutny hit

ocenił(a) serial na 10

Byłam wielką fanką tej serii i jestem w szoku jak dobrze zostało to przedstawione. Anime i manga to nie jest łatwy materiał źródłowy do filmu (wystarczy popatrzeć na wszystkie wcześniejsze live action), a tutaj wszystko stanęło na wysokości zadania. Mamy dobrych aktorów, akcję, klimat, efekty.

ocenił(a) serial na 10
boskabestia

W pełni się zgadzam, serial zrobiony naprawdę bardzo dobrze, ogląda się z przyjemnością, że aż ma się to uczucie niedosytu bo z jednej strony cieszysz się bo wyszedł już ten wyczekiwany 1 sezon..., a tu chciałoby się już oglądać drugi;)) Ja w każdym bądź razie się nie zawiodłam, naprawdę widać tam ciężką pracę i zaangażowanie wszystkich pracujących przy tym serialu.

ocenił(a) serial na 10
boskabestia

Myślę, ze większość jest zaskoczona z efektu. Trzeba jednak przyznać, ze mieli odwagę wziąć się za coś tak kultowego i tak popularnego i tak fantazyjnego. Pewne jest jednak, ze kolejny sezon jest kwestią czasu i pewnie z powodu osiągniętego sukcesu, budżet jeszcze bardziej wzrośnie. Końcowa scena mnie napaliła, żeby zobaczyć, jak będzie wglądać walka ze smokerem.

Widać, że powali nadchodzą czasy, kiedy adaptację mangi, traktować zaczynają poważnie. Mam tylko nadzieje, że to nie jest wyjątek od reguły :)

Pamiętam jeszcze gdy ja zacząłem oglądać one piece i po dziś dzień oglądam, a było wtedy jakieś 350 odcinków, a wtedy się jeszcze nie spodziewałem, iż kiedykolwiek ktoś zrobi wersje live action :)

ocenił(a) serial na 9
boskabestia

Nie wiem co mogliby zrobić jeszcze żeby było lepiej, to się ogląda fantastycznie, lekko, nie ma nudnych wątków, zbędnych zmian fabuły jest po prostu sztos. Już się nie mogę doczekać drugiego sezonu. Potencjał jest na dobrych kilka sezonów, tak naprawdę to dopiero mały promil historii a już było bardzo ciekawie. Mam nadzieję że będą kontynuować bo szkoda by było jakby zrezygnowali.

ocenił(a) serial na 9
Supki

jest zapowiedź 2 sezonu więc się nie martw :xd

ocenił(a) serial na 9
Supki

Też liczę na kontynuację i mam nadzieję, że serial przyciągnie także osoby, które nie są fanami mangi.

boskabestia

Moim skromnym zdaniem IÑAKI GODOY idealnie dobrany do tej roli i gra fenomenalnie. Widzę go na ekranie już cieszy mi siec morda

ocenił(a) serial na 9
boskabestia

Jak dla mnie złym omenem jest pominięcie mohjieg i richiego, skoro nie chciało im się robić lwa, to strach pomyśleć o chopperze :DDD

ocenił(a) serial na 8
boskabestia

Odpaliłem nie mając większych nadziei, jednak jestem w ogromnym szoku jak dobrze to poprowadzili :D Wiadome że część zmian w fabule jest konieczna, nie wszystko da się po kosztach oddać w serialu, ale aktualnie żadna zmiana względem oryginału mi nie przeszkadzała. Podoba mi się scenografia, oddanie 1:1 wielu znanych z anime scen, a aktor wybrany do roli Kobiego... lepiej się nie dało, ogólnie świetny casting postaci, postarali się. Jedynie martwię się czy przypadkiem nie wytną Choppera, bo tak jak postać Brooka jest do ogarnięcia, to animowanie pluszaka w każdym odcinku może nie być na ich budżet :P

boskabestia

ile tomów ekranizuje pierwszy sezon?

ocenił(a) serial na 8
guga_buzka

Koło 95 chapterów, moim zdaniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones