PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99312}

On, ona i dzieciaki

My Wife and Kids
7,5 40 485
ocen
7,5 10 1 40485
7,7 3
oceny krytyków
On, ona i dzieciaki
powrót do forum serialu On, ona i dzieciaki

Świetny serial komediowy dla całej rodziny.Ja w wolnych chwilach oglądam nawet powtórki(niektóre odcinki oglądałam po kilkanaście razy/serio xd)
Wkurza mnie tylko to że nie ma kolejnego sezonu<znaczy potem jak Janet dowiedziała się że jest w ciąży> :/
Ma ktoś jakieś informacje na ten temat??

Miyuki-chan

Z tego jeśli dobrze zrozumiałem z angielskiej Wikipedii. To:

Stacja ABC ujawniła, że jeśli miałby się pokazać kolejny sezon to Janet nie zaszłaby w ciąże, bo miałoby to złe skutki. Jednakże Micheal, Jay i Kady musieliby się przenieść blisko rodziców Janet, zostawiając Juniora, Claire, Vanesse, Tony'ego i Franklina by sensownie pokazać czemu w następnym sezonie nie pojawiła się tych 4 bohaterów.

/źródło (jeśli się mylę niech ktoś mnie poprawi, ale wątpię ;]): http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_My_Wife_and_Kids_episodes#Season_5:_2004-20 05

Moim zdaniem zakończeniem serii powinny być odcinki sezonu 4 "Empty Nest cześć 1 i 2". To są odcinki kiedy Michael i Jay wspominają wszystko co dotychczas przydarzyło się im, dzieciom oraz przyjaciołom.

Ogólnie serial świetny, mój ulubiony.

ocenił(a) serial na 9
Jim_Carrey

Rzeczywiście zagwozdka.Ale fajnie by było gdyby coś z tym zrobili bo tak urwali serial i nie wiadomo co i jak.W rzeczy samej mogli skończyć tak jak piszesz.No trudno,może kiedyś coś z tym zrobią;/

ocenił(a) serial na 4
Miyuki-chan

Ja obecnie ten serial oglądam na CC Family.Jest niezły,tylko czasem denerwuje mnie zbyt głupkowate zachowanie aktorów :D

Miyuki-chan

Może aborcja?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones