PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129334}

Oficer

7,6 31 814
ocen
7,6 10 1 31814
7,6 5
ocen krytyków
Oficer
powrót do forum serialu Oficer

- Kruszon to znajomy Perły a ten drugi mimo że zna niemal cały światek przestępczy na mieście łącznie ze sprawą Mamaja nie wie prawie do końca serialowej serii że Kruszon to tajniak
- niewiarygodny był motyw z testem sprawnościowym z użyciem ostrej amunicji w środku osiedla
- skąd Policja mogła wiedzieć ze "50 Euro" było już badane w ich laboratorium skoro banknot był badany poza oficjalnym obiegiem na prywatne zlecenie co oznacza że z pewnością nie był wpisywany do kartoteki przez laborantkę która trzepała prywatne fuchy
- nielogiczne było że Euro znalazło się przy zwłokach Dahome z centrum handlowego skoro facet oddawał wynik z analizy wraz z kasą Grandowi zaraz na początku spotkania w centrum handlowym
- od kiedy to nazwisko właściciela widnieje na potwierdzeniu płatności kartą?
- połowę serialu kilkuosobowy oddział policjantów nie potrafiło rozszyfrować tatuażu "MAG"!

ocenił(a) serial na 10
Alan83

Jako fan serialu chętnie wyrażę opinie twoich zarzutach:
-Perła nie ma w zasadzie powodu by podejrzewać Tomka że pracuje on dla organów państwowych stąd tak późno się dowiaduje o jego ''profesji''.
-to nie była ostre naboje, ta rzeźba była bodaj zaminowana zerknij na tego gościa który zwija kable po całej akcji.....
-Hm, no to może jest nielogiczne z tym banknotem.
-Hm:D.
-Może był tym numer karty(może ja się nie znam:D).
-Mieli inne sprawy na głowie poza robotą jak zapewne zauważyłeś:).

ocenił(a) serial na 8
WOLVERINE55

Wiem że przerażam swoją szczegółowość ale taki już jestem :)
Zawsze chciałem być śledczym i mam do tego jak mówią niektórzy znajomi predyspozycje.
Pedantyzm i analiza każdego detalu do bólu potrafi wręcz męczyć:)
Dzięki za zainteresowanie wątkiem!

ocenił(a) serial na 8
Alan83

A i jeszcze jedno. Widzę że jesteś fanem Charliego Crewsa z Life więc wyobraź sobie że właśnie oglądam ten serial a wiele innych pozycji które oglądałeś lub oglądasz są także mi bliskie :)
Pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 10
Alan83

No to jak obejrzysz do końca to mam nadzieje że napiszesz coś na forum ''Life'' zwłaszcza o zakończeniu....

ocenił(a) serial na 10
Alan83

"- od kiedy to nazwisko właściciela widnieje na potwierdzeniu płatności kartą?"

Niektóre terminale drukują takie potwierdzenia, akurat płaciłem tydzień temu w jednym sklepie i podano mi bezprzewodowy terminal, a tam moje nazwisko na ekranie i po wydrukowaniu też było na górze ;)

ocenił(a) serial na 10
iTemplar

No ale serial robili w 2004 może nie było wtedy takiej techniki:D, no ale w dzisiejszych czasach wszystko tak szybko idzie do przodu:D.

ocenił(a) serial na 9
Alan83

Co do tego badania to ślad został na banknocie, a nie był zapisywany w jakichś kartotekach. Nawet było powiedziane "jak wiesz, te badanie zostawia ślad" (Kondeja kiedyś powiedział).
Z tym, że znaleźli u niego euro to faktycznie nielogiczne. Co do tego, że skrótu nie umieli rozszyfrować, to weź zobacz na inteligencję naszej policji, także tutaj jest realizm 100%. :)

ocenił(a) serial na 7
Alan83

Jestem w szoku. Oglądałem i nadal od czasu do czasu oglądam ten serial, ale nie zwróciłem uwagi na takie szczegóły, no może poza Perłą. Jestem pełen uznania :)

ocenił(a) serial na 7
Alan83

Z tym banknotem - po prostu jak policja bada taki banknot to go posypuje jakimś proszkiem który po prostu potem na banknocie zostaje i go widać.

Alan83

1 seria całkiem w porządku poza JEDNYM wyjątkiem,mianowicie Aldoną Ginko,która była szefem grupy CBŚ a myśleniem i pytaniami dorównywała jakiemuś policyjnemu wiejskiemu krawężnikowi.Całkiem niewiarygodna postać.

ocenił(a) serial na 10
Blue Power

Wpływ hormonów:D.

Alan83

50 euro u Dahomeja było celowe i bardzo logiczne. Przeżeż Grand mógł przekazać je Jubemu gdy odszedł od stolika, wystarczyło żeby się mineli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones