O mnie się nie martw
powrót do forum 4 sezonu

SEZON 4....przecieki

ocenił(a) serial na 8

Sezon 3 to już historia ...przed Nami nowe wyzwanie...ciekawe dyskusje...itd...itp...

ocenił(a) serial na 9
Stenia21

Hmm... No dobrze, oficjalnie dopiero w piątek ale przedpremierowo sezon zakończony. W temacie przecieki co do sezonu 4 wiemy, że 4będzie i zaczynają w grudniu, może nawet jutro

Jbdk

W tamtym roku zaczynali w urodziny Stefana - 6 grudnia, może w tym roku będzie podobnie. :))

ocenił(a) serial na 9
on_mile

Ani się obejrzymy, a będą się nowe zdjęcia pojawiać, tak szybko to w końcu leci ;D

ocenił(a) serial na 9
madziula_19_fw

Już widzę jak wszystkie rozkładamy na czynniki pierwsze każdy element każdego zdjęcia, tworząc nieskończoną ilość możliwych scenariuszy

Jbdk

Chyba jakieś pismo skrobnę, żeby tegoroczne święta przenieśli na późniejsze terminy czy coś, bo tutaj już się gorąco w przedbiegach robi, a jeszcze ekipa na plan nie weszła;)

Stenia21

Przypuszcalnie, jak w 4 sezonie znowu nastąpi przesyt błazenaty Małeckiego, inaczej, jeżeli on nadal będzie główną postacia, to z moimi opuszczamy ten serial. Lepiej oglądać Przyjaciele, MASH, Teoria Wielkiego Podrywu itp. Tam jest coś naprawdę śmiesznego ale i mądrego.

ocenił(a) serial na 8
acomitam46

Mam podobne odczucia Małeckiego mam dość ale... podejrzewam że jeśli ta kobieta i chłopak będą dotyczyły jego to połowa sezonu należy do niego i czego obawiam najbardziej...ukrywania na Poziomkowej na ten przykład...

ocenił(a) serial na 8
Stenia21

Sheldona Coopera uwielbiam...

ocenił(a) serial na 8
Stenia21

Dziewczyny trzeba na te przecieki uważać bo przypominam że przed 3 sezonem był przeciek, że Adam ma ukrytą żonę a okazało się że to bohater grany przez Lesława ale z zupełnie innego serialu "Przyjaciółek" ma żonę a nie Adam. Wyobraźcie sobie że pojawia się zdjęcie Gadomskiej bo ta aktorka zacznie grać w innym serialu ale jakaś redaktorka widziała ją w OMSNM więc napisze, że gad wraca a My zawał. Dlatego te wszystkie spoilery to tak z przymrużeniem oka i zdjęcia też bo potem się okazuje że to z jakiejś próby i nie ma nic wspólnego z rzeczywistością serialową.

ocenił(a) serial na 9
Lipa88_2

Pamiętam było takie zdjęcie, że niby z 2 odcinka 3 sezonu, jak Marcin opiera czoło o czoło Igi, a takiego momentu nie było albo 'kolanka' wydawało się, że jakaś dłuższa scena to będzie, a Iga siedziała mu na kolanach chyba tylko przez sekundę. ;) A ten 'news' z żoną Adama to od razu mi coś nie pasowało i nie mogłam w tą bzdurę uwierzyć.

ocenił(a) serial na 8
Lipa88_2

To teraz przed 4 sezonem zamiast melisy ...nitrogliceryna bo pisać będą zapewne bzdury do kwadratu i zapowiedza kolejną petarde ;)))

ocenił(a) serial na 8
Stenia21

Petarda to chyba wybuchła u tych co piszą te głupoty i im się w głowach poprzestawiało:))
Najgorsze że człowiek czyta i się nakręca.

ocenił(a) serial na 10
Lipa88_2

Petardę to znów dzisiaj przeczytałam w Teletygodniu, kupiłam babci, bo chciała coś poczytać i z programem! Oto te bzdury na temat ostatniego odcinka "Łukasz, po tym jak fałszywie oskarżył o napaść Kaszubę, zdecyduje się odebrać sobie życie", "w jego pokoju zjawi się Marcin którego ojciec wyciągnął z aresztu", "Idze uda się przekonać Łukasza do zejścia z okiennego gzymsu". To tylko 3 bzdurne zdania w całym streszczeniu ostatniego odcinka, ale najśmieszniejsze jest to, że takie same bzdury powielane są w pozostałych tygodnikach. A przecież gdyby ten kto pisze te streszczenia, zadał sobie trochę trudu i wszedł na forum to od razu by wiedział o czym pisze, a nie powielał coś bez sensu. Najlepiej przetrzeć oczka lub szkiełka i wypatrywać nowinek, a teksty czytać, ale się nimi nie sugerować absolutnie.

ocenił(a) serial na 10
Lipa88_2

z Gadomską to Ci się udało, zawał pewny:)

Stenia21

Sheldon - świetny w tej komedii. Wlaściwie wszyscy w niej sa dobrzy i dlatego jego rola nie "gryzie" się z innymi. W NASZYM serialu brak takiej równowagi. Żabojad i Zuza oraz Tomek-Marta nie równoważą ilości Małeckiego, a poza tym oni są w tym bardziej SUBTELNI i dla mnie bardziej komiczni. Oczywiście kwestia gustu.

Stenia21

Szanowne Fomurowiczki, poczyniłam pewne odkrycie: zaczynają kręcić za 2 tygodnie :) Wnoszę po tym o to zdjęciu z instagrama osoby od kostimów : https://www.instagram.com/p/-v7QqnvdAc/?tagged=omsnm
Zresztą zobaczcie czyja to zasługa, że się dowiedziałyśmy - nikt inny tylko odtwórczyni roli ulubionej mec. Gadomskiej ;)

ocenił(a) serial na 8
lavendeer

Czyli co? Gad wraca?

ocenił(a) serial na 8
Lipa88_2

A nie to ona pyta więc się pewnie zakumplowała z ludźmi i się interesuje. Jakby miała grac to by wiedziała kiedy zaczynają. Już mi odwala od tego serialu.

Lipa88_2

Otóż to, na pewno by wiedziała kiedy, co i jak gdyby była zamieszana w produkcję. A tak to tylko z ciekawości podpytuje.

Lipa88_2

A może aktorka zapytała się, bo była ciekawa po prostu? Cięzko będzie mi przyjąć do wiadomości, że mogłaby Gadomska wrócić. :D

on_mile

+ 42 odcinek, czyli 3 odcinek 4 sezonu - mieszkanie Igi i Marcina (btw. bardzo ładnie to brzmi :)).

ocenił(a) serial na 6
lavendeer

Mieszkanie Igi i Marcina? Mecenas w gaciach? Lubię to! :D

1990kozakm

widzę, że nie tylko ja pomyślałam o tym :D

ocenił(a) serial na 6
on_mile

mało subtelnie gacie na różowo zakreśliła. Mam nadzieję, że to nie odpowiednik ich rzeczywistego koloru :p

1990kozakm

No tak! Dziewczyna jest od kostiumów, to sobie zakreśla części garderoby :D Poza tym, co oni tam tańczą?

ocenił(a) serial na 6
lavendeer

na to wychodzi :D mają też się śmiać :D

ocenił(a) serial na 8
1990kozakm

Tańcował z gadem w gaciach? Dziwnie to zdanie brzmi ale chyba wiecie o co mi chodzi:)))) To co z Igą nie może? Tylko weź teraz czekaj człowieku na te "gacie" 3 miesiące:)))

użytkownik usunięty
1990kozakm

Ja pierdziele jeszcze 3 sezon się nie skończył a już się jaram skrawkiem papieru na którym są ucięte słowa ze scenariusza xD Znów 3 miesiące męczarni w oczekiwaniu na nowy sezon. Ten serial zawładnął moim życiem :P

ocenił(a) serial na 9
lavendeer

Nie no chyba mi odbija. Banan nie schodzi mi z twarzy od kiedy zobaczyłam to Twoje odkrycie a przecież to dopiero pierwszy przeciek. Jak zaczną kręcić to psychiatryk murowany. Aby chociaż święta spędzić w domu ;))

ocenił(a) serial na 8
Deeply

Spoko w psychiatryku też są święta po prostu zamiast choinki z łańcuchami będziesz miała jakiegoś czubka obwieszonego bandażem a zamiast 12 dań to 12 różnych pastylek po których Twój świat zyska barw i nadziei:))) Ty się lepiej martw żeby wyjść przed marcem bo nie wiadomo czy tam telewizory i internet mają:)))

użytkownik usunięty
Lipa88_2

Zamiast choinki z łańcuchami będzie miała łańcuchy na rękach i na nogach xD

ocenił(a) serial na 9
Lipa88_2

To ja może zgłoszę się już to akurat wyjdę przed pierwszymi roztopami. Tak czy owak w marcu muszę być w domu. A może jednak uda mi się lekko stłumić moje lekkie odklejenie na punkcie tego serialu bo jak mi tam zapodadzą jakieś antidotum to ja dziękuję, wolę żyć jako uzależniona :)

ocenił(a) serial na 5
Deeply

Moja rodzina już dawno stwierdziła, że jestem uzależniona od tego serialu. Ale ja jak narazie nie chcę się z tego wyleczyć :P

ocenił(a) serial na 9
Lenka06fw

Haha... to może jest już specjalny oddział dla świrów na punkcie tego serialu :) byłoby wesoło. Ale tak na poważnie, nie sądziłam że jeszcze mnie coś takiego spotka :))

Deeply

To dopiero początek, a u nas jakie poruszenie. Co to dopiero będzie jak nam zaserwują jakieś fotki z planu, wtedy od nowa się zaczną domysły. Już nie mogę się doczekać. Zreszta jak to szybko zleciało, jeszcze nie dawno zastanawiałyśmy się nad chronologią wydarzeń pierwszego odcinka, a tu juz za chwileczkę będziemy rozkminiały 1 ale już 4 serii :)

lavendeer

Ja już nie mogę sie doczekać składania zdjęć w jedną całość - dobór krawatu, kolor marynarki .... o nie idzie zima mecenas znowu w płaszczu chodzić będzie ... :P

kacha_87

W płaszczu, a pod płaszczem... bokserki:))) OMG!

ocenił(a) serial na 9
Deeply

W trakcie trwania drugiego sezonu leżałam w szpitalu i choć nie na "takim" oddziele , to jednak miałam tą przyjemność ,że trafiłam na fankę serialu... Tak sobie o Kaszubie i jego Mustangu rozmawiałyśmy dwie towarzyszki niedoli na jednej szpitalnej sali ... i dzięki temu nawet pobyt w takim miejscu mile wspominam:) . O mnie się nie martw uwielbiam , Wasze dywagacje również . Doszłam do wniosku , że oprócz czytania forum muszę czasami coś napisać , bo w tak miłej społeczności łatwiej będzie przetrwać chwile oczekiwania wiadomo na co:) btw news o gaciach super...

ocenił(a) serial na 9
Malgosiazmijewska77

:) Czyli może jest nas więcej niż przypuszczamy. Miło że z nami jesteś. :))

ocenił(a) serial na 6
Malgosiazmijewska77

Witamy Cię, Małgosiu :) miło, że do nas przypłynełaś na internetowej fali.

ocenił(a) serial na 9
1990kozakm

Dzięki za miłe przyjęcie :)

ocenił(a) serial na 5
Deeply

Nie no nie wierzę :)))) Nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę się już doczekać. Uśmiech nie schodzi mi z twarzy. :D

ocenił(a) serial na 10
Lenka06fw

Jeden skrawek papieru i takie poruszenie i radość. A jak pojawi się informacja, że już zaczęli kręcić 4 serię i będą pierwsze zdjęcia z planu to dopiero będą emocje.

ocenił(a) serial na 8
Infiniti9

To żeby nie było tak radośnie to 4 seria będzie jesienno- zimowa czyli Iga znów w tych burych łachach będzie chodzić.

ocenił(a) serial na 10
Lipa88_2

Chyba w mieszkaniu mają ciepło, a nam zależy, żeby pokazali ich "domowe" życie do kancelarii to się już nachodzili. Iga przecież będzie w domu, bo senior ją zwolnił, a ma miesięczne wypowiedzenie i nie ma się pokazywać w kancelarii.

ocenił(a) serial na 8
Infiniti9

Marcin będzie hasał w bokserkach ciekawe jak Ige ubiora do motylkowa ten szlafrok-namiocik zdecydowanie nie pasuje...to może mecenas zainwestuje teraz w bokserki z umbryjskiego jedwabiu zamiast krawatów i teraz bokserki będą naszym tropem ;))

ocenił(a) serial na 9
Stenia21

" i teraz bokserki będą naszym tropem ;))'
Haha mnie tam pasuje :D Już nie mogę doczekać się pierwszych przecieków z planu, zdjęć, skrawków scenariusza itd. W sumie to ani się obejrzymy, a znowu będziemy wyczekiwać reklam żeby tylko natrafić na zwiastun 4 sezonu :D

madziula_19_fw

Obiecałam sobie, że nie będę czytała ŻADNYCH informacji, spoilerów, streszczeń dotyczących 4 sezonu i .......... oczywiście nie wytrzymałam :))) To jest silniejsze ode mnie!!! lavendeer jesteś cudowna!!! Taki skrawek papieru, a cieszy :))) To nic, że potem będzie zupełnie inaczej niż sobie tu wymyślimy, wymarzymy :)))

Nie dawała mi też spokoju ta tzw. tajemnicza kobieta, tj. byłam ciekawa, kto ją gra i doszłam, że to Dagmara Bąk (http://filmpolski.pl/fp/index.php?osoba=1154754). Aktorka mi w zasadzie nieznana, choć jak wynika z jej filmografii zagrała sporo epizodów. Jej największa rola to chyba była w serialu "Siła wyższa". Przeleciałam tak na szybko parę scen z jej udziałem. Grała tam niezłe ziółko :))) Fajnie byłoby, gdyby trochę takiego temperamentu miała też w OMSNM. Mogłaby nieźle dać popalić Krzyśkowi :)))

Mela_5_100

Dokładnie takie samo "śledztwo" przeprowadziłam i do identycznych wniosków doszłam - "niezłe ziółko";) W komentarzu do serialu "Wataha" powiedziała, że lubi role "z ogniem";) Może się Małecki sparzy i przestanie wreszcie wtykać nos w nieswoje sprawy;)))

ocenił(a) serial na 10
emka98

Tylko "taki ogień" będzie w stanie oderwać Małeckiego od I&M, w ogóle od Poziomkowej.Masz rację Madziula_19_fw , to jakiś niesamowity magnes tego serialu. Kolejna część się skończyła a my analizujemy jeszcze to co było, ale już "latamy" po internecie w poszukiwaniu jakichkolwiek nowinek dotyczących OMSNM. I w sumie nie jest ważne to co zobaczymy" na skrawku papieru", ważne że cokolwiek. Wszystkie nasze oczka wpatrzone w ekran, a nasze paluszki przygotowane do pisania o czymkolwiek, co zostanie wyśledzone, byle przetrwać do marca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones