PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720696}
7,3 17 731
ocen
7,3 10 1 17731
O mnie się nie martw
powrót do forum serialu O mnie się nie martw

caly serial

ocenił(a) serial na 7

jest dosc dosc smieszny ale ja osobiscie ogladam go nie dla Igi i Marcina ,wcale nie czekajac na ich romans czy milosc.Ogladam go dla Krzysztofa Maleckiego jego postac i texty mnie rozbawiaja do lez.

ocenił(a) serial na 8
kgkarina33

Ja myślę że coś będzie chyba między nimi,a co do Krzyśka to gość wymiata :)))

kgkarina33

hahaha mam tak samo Krzyś jest niezmieski, mistrzostwo świata... bardzo fajny aktor...

ocenił(a) serial na 7
kgkarina33

cos sie stal osobiscie lubie Joanna Kulig jako aktorke,ale nie wiem czy tylko mnie ale jej postac zaczyna mnie w tym serialu mocno irytowac.

ocenił(a) serial na 5
kgkarina33

Mam podobne odczucia, jej rola jest odrobinę przerysowana. Może na tle innych postaci wypada gorzej, bo jest nieautentyczna, taka wydumana. Wiem co mówię, pracuję od lat w podobnym środowisku i tylko ona odstaje, reszta jest jakby żywcem przeniesiona z życia. Ktoś dobrze obserwował to środowisko kancelaryjno-prawnicze.

boena2

Zgadzam się, dobrze pokazane środowisko. Nie wypowiadam się na tematy prawne, nie znam się, więc nie wiem, czy tu jest ok, ale ostatecznie to serial obyczajowy, natomiast ludzie są pokazani tacy, jakimi są. Dlatego wydaje mi się, że związek Igi i Marcina nie uda się. Oczywiście, to serial, więc będzie, ja scenarzyści wymyślą ;-)

ocenił(a) serial na 10
boena2

czyli rola krzyska wedlug ciebie nie jest przerysowana, a rola Igi jest, tak? gratuluję spostrzegawczości,

ocenił(a) serial na 10
kgkarina33

Mnie irytuje od początku... Jest za bardzo taka do przodu, sama nie wiem, myślę że jakaś inna aktorka lepiej by się sprawdziła...

kornela93

Ja właśnie wctym serialu polubilam p. Joasię. Bohaterka jest inna niż w pozostałych serialach- nie użala się nad sobą, potrafi postawić na swoim i nie potrzebuje facetów, żeby czuć się spełnioną. Kobieta petarda.

ocenił(a) serial na 10
laleczka874

Taką rolę jej napisali to taką gra ;) ale myślę że inna aktorka też by się super sprawdziła, nie wiem, np. Anna Cieślak czy Magda Lamparska

kornela93

ale producent Kwieciński mówił kiedyś ,że ten serial powstał specjalnie 'pod' panią Kulig...

ocenił(a) serial na 10
ola_s

a to chyba że tak ;)

laleczka874

o, ja też ...wcześniej nie znałam tak dobrze Joanny Kulig ,widziałam ją chyba tylko w 'czasie honoru' i w sztuce w Teatrze Telewizji jakoś była w więzieniu ,bita, bardzo dobra rola :)

ola_s

Ten teatr tv to "Doktor Halina" - rzecz o autentycznej postaci i jej pracy wywiadowczej w czasie II Wojny Światowej.

ocenił(a) serial na 7
kgkarina33

A czemu wczoraj nie było odcinka? mam nadzieje, że w przyszly piatek wroci.

ocenił(a) serial na 8
IKnowWhatYouAre

tvp 2 w tym tygodniu co był ze względu na święta nie puścili o mnie się nie martw i strażaków

ocenił(a) serial na 7
kgkarina33

Tylko Krzysztof Małecki!

ocenił(a) serial na 8
kgkarina33

My całą rodzinką oglądamy serial dla tekstów Krzyśka :) Nasz ulubiony "Kaszubo mecenasie" :)

ocenił(a) serial na 7
Milawa

po ostatnim odc text ..a teraz moja corka Oliwka przez te france chce do Francji-hahaha
I akcja z mierzeniem lalkI-wymiata,cos mi sie wydaje ze jak nic Krzysiek teraz bedzie sie uczyl gotowac by winniczek brodaty nie byl tata nr 1

ocenił(a) serial na 5
kgkarina33

Ja też pilnuję terminów i pilnie ogladam serial, bo pan Domagała to po prostu objawienie. Dobrze, że się urodził i niech nam gra -oby jak najczęściej.

ocenił(a) serial na 7
kgkarina33

tak tv zawiodla w swieta ze nie nadali kolejnego odcinka,i tym samym nie bylo jednego dnia z nasmiewania sie z textu Krzysztofa-szkoda

kgkarina33

Serial jest zabawny, a do tego pojawiły się też w końcu jakieś nowe twarze. Mnie najbardziej rozbraja sekretarka kancelarii, zawsze czekam na sceny z jej udziałem :).

ocenił(a) serial na 10
Martin_Eden

Ona mnie wkurza, jak się wywyższa i odzywa chamsko do Igi ja jej nie znoszę, zawsze by chciała rządzic i wszystko wie najlepiej. Ja lubię najbardziej Marcina i Igę i Krzysia

ocenił(a) serial na 5
kgkarina33

zgadzam się w 100%, Krzysiek po prostu rządzi !!! - wielkie brawa dla scenarzystów i oczywiście aktora Pawła Domagały :)

ocenił(a) serial na 8
kgkarina33

Krzysiek to najlepsza postać i też głównie dla niego oglądam ten serial :)

ocenił(a) serial na 8
kgkarina33

Ja to samo!!!! Krzysztof jest boski :))) i jeszcze z Pania Irenka ;P Iga z MArcinem nie pasuja do siebie

marajka

Uważam tak samo, lubię Marcina, Igę niezbyt. A serial ogląfdam głównie dla Krzyśka, świetna postać.

kgkarina33

Fajny serial, ale czy Iga musi się wydzierać w każdym odcinku i w każdej scenie???

ocenił(a) serial na 10
miszka1988

Zapraszam : omsnmtvp2,blog,pl

ocenił(a) serial na 7
miszka1988

no wlasnie, malo realna jest to by sprzataczka wszystkich ustawiala i we wszystko ingerowala

ocenił(a) serial na 9
kgkarina33

Iga wcale nikogo w kancelarii nie ustawia, nochyba ze Marte.

ocenił(a) serial na 7
aroniiia

ustawia,podnosi glos,sam Zarzycki powiedzial ze sprzataczke ma ktorej sie wydaje ze jest szeryfem,ingeruje w sprawy klientow kancelarii.

kgkarina33

Uwielbiam Pawła Domagałę. Postać Krzyśka jest moją ulubioną wśród wszystkich bohaterów. Kilka lat temu miałam okazję go spotkać i prywatnie jest tak samo zabawny jak w serialu.

kgkarina33

O tak, Krzysiek jest super :-) Jak krzyczał za Francuzem ty winniczku niedosmażony, to płakałam ze śmiechu :-) Tylko może troszkę za dużo wrzeszczy. Nawet na dzieci. No nic, taka ekspresyjna natura ;-) Ale mógłby się mniej nadzierać. To samo Iga.

editb

Ostatni odcinek 2 sezonu powinien być 5 czerwca, a nie jest. 29 maja ma być 12, czyli ostatni 13 powinien być w piątek 5 czerwca zaraz po Bożym Ciele, a jest w programie jakiś kabaret. Czyli będziemy oficjalnie czekać na finał 2 tygodnie chyba, że dadzą wcześniej na seansiku. Już mam dość tych wszystkich zagadek

loka12

Tak się zastanawiam po co wątek sprzedaży kamienicy wprowadzili i od samego początku serialu - od sprawy pani Teresy jadą w kulki, że to mieszkania spółdzielcze. Przecież na pierwszy rzut oka widać, że to jest kamienica kwaterunkowa, najprawdopodobniej mienie pożydowskie przejęte przez miasto. Żadna spółdzielnia nie sprzedaje swoich budynków z lokatorami. Członkowie muszą się na to zgodzić na Walnym Zgromadzeniu. A i to byłoby absurdem.
Może chodzić o to , że w wyniku ugody z Laskoniem, którą wygra Marcin mieszkańcy dostaną gorsze mieszkania w innych kamienicach i Idze przypadnie jakieś małe lokum, ale samodzielne i Krzysiek coś dostanie, jakiś pokoik pod innym adresem. Specjalnie teraz po molestowaniu przez Irenkęwygonili go z powrotem do Igi, że niby zamieszkuje z nią to musi później coś w zamian dostać przy wykwaterowywaniu.
I 3 sezon zacznie się od tego, że Iga mieszka sama.

loka12

Już w programie zmienili i finał będzie jednak 5 czerwca

loka12

już jest ;)

ocenił(a) serial na 10
ola_s

co jest ?

nora101

w programie tv jest 5.06 odc 13 ,a nie było

ola_s

Jeszcze taka fotka Iga i policja
http://www.cyfrowypolsat.pl/program-tv/tvp-seriale/o-mnie-sie-nie-martw-2_497006 1794761#.VVMqyJOg74Y

loka12

ta fotka jest z odc 11...albo chodzi o Krzyśka albo o to ,że okradziono dom Zarzyckiego,hmmm

ocenił(a) serial na 10
kgkarina33

Zapraszam na bloga ;)
omsnmtvp2,blog,pl

Magdalenka1472589

To teraz Jadźka Małecka zostanie dziedziczką? Jeśli unieważnią przekazanie kamienicy Laskoniowi i kamienica wróci do prawowitej właścicielki to dalej spółdzielnia nie ma prawa do budynku. Chyba że babcia zrobi darowiznę na rzecz spółdzielni. Albo zostanie to w jej rękach tylko czynsze będą po staremu bo nie będzie chciała na nich zarabiać , albo mieszkańcy wzamian zaopiekują się starszą panią, a Idze w dowód sympatii, że ją znalazła i zapobiegła szwindlowi babcia odpali część udziałów w kamienicy...

ocenił(a) serial na 8
loka12

Krzysiu wymiata w 24 odcinku :D

asia_lokacz

Piosenka w 11 odcinku 2 serii była the best

ocenił(a) serial na 8
joannacwi

jaki tytuł i wykonawca?:)

asia_lokacz

"Do Krzysiunia wróć" wykonawca Krzysiunio Małecki. Śmiałam się w głos, kiedy śpiewał. Naprawdę Krzysiek pobił w tym odcinku samego siebie :D

ocenił(a) serial na 8
kathyyy

A myślałam, że chodziło o piosenki, która leci w trakcie napisów końcowych hehe :P

ocenił(a) serial na 8
asia_lokacz

*piosenkę

ocenił(a) serial na 10
kgkarina33

Zapraszam ;)
omsnmtvp2,blog,pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones