PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810025}

Nowy papież

The New Pope
7,9 20 978
ocen
7,9 10 1 20978
8,1 22
oceny krytyków
Nowy papież
powrót do forum serialu Nowy papież

po Młody Papież

ocenił(a) serial na 9

Jestem pod mocnym wrażeniem pierwszej serii. Nie tylko ja, żona,mama.
Jak wasze wrażenia?
jak wrażenia po młodym?

ocenił(a) serial na 7
sqra21

Dla mnie serial prima sort. Inteligentny humor z nutą ironii przeplatany mistrzowskim scenariuszem z ciekawym podejściem do wiary i rozterek ludzkich....mimo, że chodzenie do kościółka to nie moja bajka - jeden z lepszych seriali jakie widziałam w ostatniej dekadzie ;-) Już nie mogę doczekać się styczniowej premiery ale poczekam na całość i odpalę maraton ;-) Jude Law nigdy nie był aktorem który powalał mnie na kolana - ale po MP zmieniłam o nim nieco zdanie.... Ciekawe co Malkovich "wykręci" w dwójce - po nim można wszystkiego się spodziewać !

ocenił(a) serial na 10
sqra21

Jeden z tych najlepszych seriali, do których się wraca. Hipnotyzująca muzyka, mistyczny klimat, przyciągający jak magnes Jude Law. Czy ten serial miał choćby jeden minus?

ocenił(a) serial na 7
Divian

Nie znalazłam.
Przy okazji obejrzę jeszcze raz, może coś wypatrzę.
Póki co mogę tylko piać peany..:)
Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 7
sqra21

Również jestem pod wrażeniem i ze wszystkim co napisali przedmówcy się zgadzam.
Serial oceniłam na 9, więc to mówi samo za siebie bo nie jestem skora do przesadzania z gwiazdkami.
Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 8
sqra21

Dla mnie bardzo nierówny. Były odcinki genialne i mniej udane. Ten serial ma w sobie coś co odróżnia go od reszty. Fantastyczny klimat. Reżyser to jest mag dzisiejszego kina. Law jak zawsze klasa. I przede wszystkim dobrze, że serial nie jest dystrybuowany w sposób jak seriale Netflixa, gdzie dostajemy cały sezon od razu. Sprzyja to dyskusjom i domysłom, które można wymieniać po każdym odcinku. Na serial czekam, bo jest zupełnie inny od tego co serwuje mainstream.

ocenił(a) serial na 8
sqra21

Nie oglądam seriali, rzadko, nie lubię, ale to cacko to mnie pochłonęło mocno fest :)

ocenił(a) serial na 8
marta_2222

2 seria narazie słabsza, zobaczymy dalej

ocenił(a) serial na 7
sqra21

1 odcinkiem byłam zachwycona, natomiast im dalej w las, tym gorzej. A już 3 i 4 zawierają zbyt dużo dziwnych i niepokojących elementów, które na razie nie wiadomo, do czego prowadzą. Nie łączą się ze sobą. I przede wszystkim brakuje mi Piusa XIII, czekam niecierpliwie, aż się obudzi. Malkovich mimo swojego kunsztu aktorskiego nie jest w stanie zastąpić Lawa. Na razie jest gorzej niż w 1 sezonie. Zobaczymy, co dalej.

sqra21

tu jest forum o ''Nowy Papież'' więc czemu piszesz o Młodym ? I jeszcze tej nowej szmirze która nie umywa się do serialu z 2016 ( wręcz bym wywalił gonka reżyserowi )dałeś 9 ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones