PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812423}

Nowoczesna miłość

Modern Love
7,4 4 902
oceny
7,4 10 1 4902
Nowoczesna miłość
powrót do forum serialu Nowoczesna miłość

odc 2 demoralizacja

użytkownik usunięty

Okropna lewacka manipulacja, propaganda dla upowszechnienia zdrad, usprawiedliwiająca je, żeby było więcej otwartych związków. Normalny człowiek nigdy nie zdradza, jak można się tak nisko cenić, żeby wybaczyć zdradę? Nie każdy człowiek dopuszcza się takiego zezwierzęcenia. Chcesz zdradzać? Najpierw zerwij. Ktoś cię zdradził? Godności trochę. Wybaczający tracą godność tylko dlatego że są uzależnieni od zdradzającego, owinięci wokół jego małego palca. Będzie zdradzać dalej, ale może już nigdy się nie dowiesz o jego/jej przelotnych romansach. Albo i długotrwałych.

Miłość młodego i jego dziewczyny była poddana próbie. Więc dziennikarka sie myliła. Mieli zupełnie różne historie.

ocenił(a) serial na 8

no nic a nic nie skumał okropny "prawak" z tego odcinka :D

użytkownik usunięty
atydefromspace

nie jestem ani lewakiem, ani prawakiem;
Ani sobie nie dopowiadam umniejszających bzdurek jak ty. Także popracuj nad ego.

ocenił(a) serial na 8

dlaczego więc zaczynasz swój komentarz od słów "Okropna lewacka manipulacja, "??
Sam sobie zaprzeczasz ;)
Nie mam potrzeby pracy nad swoim ego bo ma sie świetnie, a "umniejszające bzdurki" wpisuję na moją listę zdrobnień, które zawsze powodują mój śmiech ;)

użytkownik usunięty
atydefromspace

Pewnie jakby się zaczął od "okropna prawacka manipulacja" to byś przeszła obok tego obojętnie. Podwójne standardy - fuj.

ocenił(a) serial na 8

pogrążasz się coraz głębiej :) każde takie sformułowanie mnie mierzi - ot taki brak podwójnych standardów ;)

użytkownik usunięty
atydefromspace

masz urojenia i kompleks wyzszosci

ocenił(a) serial na 8

kolejna osoba wydająca opinie o drugim człowieku kompletnie go nie znając - brawo, to takie niespotykane ;)
myślisz, że piszesz mądrze i sensem ale tak nie jest niestety

użytkownik usunięty
atydefromspace

hipokryta

ocenił(a) serial na 8

bla bla bla

ocenił(a) serial na 9
atydefromspace

nie karm trolla, nie karmiony zdycha sam :) opowiadania i nowele filmowe absolutna bomba dla kazdej wrazliwej istoty a co dopiero dla niepoprawnego romantyka jak ja :D

użytkownik usunięty

A tak na serio, to jak w ogóle można powiązywać zdradę z jakimikolwiek poglądami politycznymi?

użytkownik usunięty

Nie wiążę zdrady z poglądami, tylko podejście do niej jest po lewej stronie zbyt pobłażliwe.

użytkownik usunięty

No widzisz, bo bazując na stereotypach, po prawej stronie się ją zagłusza.

użytkownik usunięty

Inny poziom. Po lewej wybaczać zło, po prawej udawać, że się nie wydarzyło. Ale nie da się nie zauważyć, że tego akurat w serialach nie ma. Współczesne seriale są zlewicowane i choć natrząsają się z konserwatyzmu, to są tyle samo warte.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones