PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726905}

Nocny recepcjonista

The Night Manager
7,5 30 352
oceny
7,5 10 1 30352
7,4 10
ocen krytyków
Nocny recepcjonista
powrót do forum serialu Nocny recepcjonista

Idealnie by się nadawał na sensacyjny wątek w jakiejś telenoweli, gdzie nie dziwią głupoty i irracjonalne zachowanie bohaterów. Jedynym atutem jest obsada, choć np. Hiddleston gra za pomocą dwóch min na krzyż i jednego uśmiechu. Czekałam na jakiś zwrot akcji, choćby częściowo tłumaczący idiotyzmy, ale nie nastąpił. Dla mnie stracony czas.

ocenił(a) serial na 3
laenia

Jak lubię Toma, tak równie kartonowej postaci w życiu nie widziałam. Scenariusz naiwno-tandetny, kiepskie teksty, mimika bohaterów na miarę wydłubywania z zęba resztek posiłku. W kolejnych odcinkach nic się nie dzieje. Spokojnie można przespać jeden odcinek bez utraty czegokolwiek. Nie wyobrażam sobie "Lokiego" w roli Bonda.

laenia

Trafione w punkt. Tylko skąd to rozczarowanie co do Hiddlestona, przecież to straszne drewno w każdej roli. Jest na szczęście apetyczny i w Recepcjoniście demonstruje ku mojej radosci dość hojnie swoje atuty. I to właśnie Tomowy tyłeczek, momentami ciekawe wnętrza i pejzaże stanowią jedyne atuty tej produkcji. Scenariusz to dno i metr mułu.

ocenił(a) serial na 3
laenia

Nudy......niestety nie dałem rady przebrnąc przez pierwszy odcinek.

ocenił(a) serial na 8
laenia

Hiddlesto rzeczywiście nie zagrał najlepiej, przy takiej mimice Laurie od samego początku powinien wiedzieć, ze to Tom go sypie. Poza tym naprawdę świetny serial.

ocenił(a) serial na 4
laenia

'Czekałam na jakiś zwrot akcji, choćby częściowo tłumaczący idiotyzmy' - serial mógłby chyba tylko uratować zwrot w którym sam Hugh Laurie.. Roper znaczy, okazuje się super-duper zakamuflowanym agentem. Tak bardzo tajnym, że warto poświęcić mniejsze agenturalne płotki, by go nie zdekonspirować.

ocenił(a) serial na 8
Aristosek

Tak, a prawdziwym antagonistą jest Angela, która to spodziewa się dziecka Corciego :)

laenia

Zachęcona pozytywnymi komentarzami postanowiłam obejrzeć i przeżyłam rozczarowanie.
Fabuła dziurawa jak sito i jakaś taka nielogiczna. Twórcy próbowali trzymać widza w napięciu ale nic tu nie wyszło.
3 Złote Globy dla aktorów. Hugh Laurie jeszcze ok ale Hidleston żadna rewelacja, nie miał się czym popisać chociaż zwalam winę na scenariusz xD. No i strasznie mnie irytowała ta cała Angela. Nie polubię tej aktorki niestety.
Serial można obejrzeć ale tylko raz i potem zapomnieć.

laenia

Pretensje kierowac do autora powiesci ;) Z g... bata nie ukrecisz jak to mowia ;)

_Master_of_Disaster_

Powieść z 1993, a serial z 2016. Może w latach 90-tych serial bardziej by zachwycał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones