PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110593}

Nocny kurs

Hack
7,0 1 040
ocen
7,0 10 1 1040
Nocny kurs
powrót do forum serialu Nocny kurs

Po pierwszym odcinku muszę powiedzieć, że całkiem, całkiem. Nawet jest polski akcent...

Gitka

ja to oglądałam na TVN7 :) i bardzo mi się podobał :)

GaGaTeK

Ja dopiero zaczynam oglądać na TVN, też myślę że to dobry serial.

Gitka

Najbardziej podobał mi się odcinek gdy Mike Olshansky został porwany przez tego psychola, który chciał sie zemscić za wyrok brata.

GaGaTeK

W piątek właśnie leciał ten odcinek. Naprawdę dobrze zrobiony, minuta po minucie pokazany został wyrok śmierci. A Mike jako policjant był bardzo ostry (to jego przesłuchanie)...

Gitka

Oj tak... najgorsze że takie rzeczy dzieją się na prawde... szkoda, ze sie juz skonczyl Nocny kurs...

GaGaTeK

Też żałuję, że się skończył. Zakończenie było fajne, chociaż szkoda że w życiu prywatnym Mika - klęska.

ocenił(a) serial na 10
Gitka

ja zaczęłam oglądac dopiero teraz, ciesze się z akcentu bo mam na nazwisko GRZELAK ;)

hehe ;)

niziel

Dzisiaj to nawet kilka razy gadali po polsku :)

ocenił(a) serial na 10
Dexter

taaaa
ta polska matka, co to wyrzekła sie dziewczęcia na rzecz kasy...
Czemu zawsze jestesmy źle przedstawiani??

Pytanie do Olshansky'ego, mówisz po polsku? Troszkę...

niziel

lubie ten serial jest dynamiczny ciekawe watki a no gra polski bohater to milo jak dlamnie 7,5 sie nalezy

ocenił(a) serial na 5
Gitka

fajny serial ale główny aktor powinien być facet z jajami ...bo ten ol...cos tam to gra w nim od niechcenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones