Niezwyciężony (2021)
Niezwyciężony: Sezon 2 Niezwyciężony sezon 2, odcinek 3
odcinek Niezwyciężony (2021)

Ta misja, ta machinacja

This Missive, This Machination! 49m
7,7 310
ocen
7,7 10 1 310
Niezwyciężony
powrót do forum s2e3

Jak na razie nie zawiedli oby tak dalej

ocenił(a) serial na 8
Crismanii

serial bardzo fajny ale mam wrażenie że większość bohaterów co została wymordowana to były brutalne kalki z DC, naszczęście serial nadrabia fabułą.

ChubakaCieLubi

Po pierwsze nie kalki, a po drugie guardians of the globe są intencjonalnie inspirowane Justice League..

ocenił(a) serial na 8
Azejzel

No weź przestań war woman czy czarny batman co tu dużo komentować to były kalki, marsjanin...Red Rash.. czyli Flesh. Nawet im się wysilić nie chciało to już był wysoki poziom lenistwa.

ChubakaCieLubi

XDDD Ty zupełnie nie rozumiesz zamysłu jaki stał za tym. To co dla Ciebie wadą dla innych jest zaletą, olbrzymia część postaci w tym uniwersum jest na czymś wzorowana, więc jak Ci się to nie podoba to na kij oglądasz? I nadal ja bym tego kalkami nie nazwał. Btw Omniman jest supermanem, wiesz o tym? ;)

ocenił(a) serial na 8
Azejzel

Ja nie powiedziałem że mi się nie podoba oceniam te postacie. No jest i nie mam z tym problemu ale skopiować jednego bohatera to jedno a skopiować całą armię to drugie. Na szczęście ci nowi się różnią. Argument zresztą że z czymś się nie zgadzam i mam nie oglądać jest chujowy tak apropo bo pomimo że to mi się nie podobało to serial uważam za dobry.

ChubakaCieLubi

ja nie widzę w tym nic złego, wręcz jest to zaleta, to trochę takie symboliczne zagranie, że prawie wszystkie postacie wzorowane na bohaterach DC zostały zabite w pierwszym odcinku serialu ;)

ocenił(a) serial na 8
Xevo122

Pewnie o to chodziło ale przez moment obawiałem się że będę oglądał podróbkę co nie widziało mi się dobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones