Nienawidzę świąt
powrót do forum 1 sezonu

Zobaczyłam zwiastun i od razu wyglada jak kopia Norweskiego serialu Facet na święta.
Po co robić coś dwa razy? Bez sensu.

ocenił(a) serial na 7
Koval_Kat

To samo wrazenie odnioslam!!!

Nurse_Paula

Mnie się totalnie i wiele bardziej podoba się "Nienawidzę świąt". Są lepsi aktorzy i lepiej opowiada ta. Nowa wersja sie super <3 Już nawet nie chce mi sie wraca ć do starej, bo nie podobają mi się akttorzy i g łówna aktorka. Naswet ta na "tapecie"

Koval_Kat

Oglądałam to i myślę: no widziałam już ten serial! Później działy się kolejne i kolejne sceny i z niedowierzaniem aż sprawdziłam rok produkcji. Więc tak, jest to dokładnie to samo,co Facet na święta. A obejrzałam do końca.

asiap0

Mnie się totalnie i wiele bardziej podoba się "Nienawidzę świąt". Są lepsi aktorzy i lepiej opowiada ta. Nowa wersja sie super <3 Już nawet nie chce mi sie wraca ć do starej, bo nie podobają mi się akttorzy i g łówna aktorka. Naswet ta na "tapecie"

asiap0

Mnie się totalnie i wiele bardziej podoba się "Nienawidzę świąt". Są lepsi aktorzy i lepiej opowiada ta. Nowa wersja sie super.Już nawet nie chce mi sie wraca ć do starej, bo nie podobają mi się aktorzy i główna aktorka. Nawet ta na "tapecie"

asiap0

Mnie się totalnie i wiele bardziej podoba się "Nienawidzę świąt". Są lepsi aktorzy i lepiej opowiada ta. Nowa wersja sie supe. Już nawet nie chce m nie wraca ć do starej, bo nie podobają mi się aktorzy i g łówna aktorka. Nawet ta na tapecie.

ocenił(a) serial na 6
asiap0

U mnie to samo,jakby ten sam serial tylko z innymi aktorami ;).Ale Norweska wersja bardziej mi się podobała.Tu jeszcze pewnie też będzie 2 sezon jak w poprzedniej wersji.

ocenił(a) serial na 5
Koval_Kat

Oczywiście jest to remake. Włoska wersja serialu norweskiego.

lady_holly

ale ma lepszych aktorów

Koval_Kat

Remake. Tylko czekać jak zrobią z tego film z brytyjskimi aktorami

ocenił(a) serial na 6
tolerancja91

tylko czekać na polską wersję z Karolakiem

Koval_Kat

nie no wersja norweska dużo lepsza, Johanne niestety jest niedopodrobienia

ocenił(a) serial na 3
paula252

Zgadzam się. Johanne była super w swej roli. Tu nie czułam w ogóle klimatu.

Koval_Kat

Netflix juz przesadza. Na prawde nie mogli wymyslic nic nowego? Kopia norweskiego serialu. Za rok kto zrobi to samo?

ocenił(a) serial na 8
Koval_Kat

Jednym zdaniem przekreśliłaś wszystkie nagrania Symfonii Mahlera ;)

ocenił(a) serial na 7
Koval_Kat

Ale w serialu jest info, że oparty na serialu Facet na święta :)

Daria_2

Ale ludzie są oburzeni jak ktoś sprzedaje licencje i inne kraje robią swoją wersje. A jednocześnie uwielbiają milionerów i familiade.

Koval_Kat

Ja zas oglądam wloska wersje a teraz sue natknelam na wersja poludniowo afrykanska tego serialu pt." Co to beda za swieta"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones