PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93541}

Niebieski rower

La Bicyclette bleue
8,2 350
ocen
8,2 10 1 350
Niebieski rower
powrót do forum serialu Niebieski rower

prosze jak ktoś wie gdzie jest film to daj znać? szukam go chyba 2 lata już nie mam cierpliwości, to forum to deska ratuku bo inaczej nie znajde tego filmu:((plis dajcie znać

ocenił(a) serial na 9
poland_gosik

http://search.utorrent.com/search.php?q=La%20Bicyclette%20bleue&e=http%3a%2f%2fw ww.mininova.org%2fsearch%2f%3futorrent%26search%3d&u=1
ja znalazłam tutaj:P ciekawe czy znajdę polskie albo chociaż angielskie napisy:D

Marie_

dzięki za film, rozumiem że tego torenta to pobiera mi ares,,,jestem w tym zilona ,,,są te film nie moge ich otworzyć więc się teraz będą sciągać z 2tyg,,, napisy już mam nawet po polsku. Szukaj w NAPIprojekt to program sam mi to znalas, dzięki mam nadzeje że dobrze to rozumiem

ocenił(a) serial na 9
poland_gosik

a możesz przesłać mi te napisy? bo niestety napiprojekt u mnie nie działa:( mój mail: marie9@op.pl, a jak będą problemy z tym ściąganiem to jak ja ściągnę, może coś wykombinujemy:D

Marie_

Moge tez prosic napisy ?? Moniqa@interia.pl

ocenił(a) serial na 7
Marie_

hej Marie, jeśli jeszcze odwiedzasz tą strone i posiadasz napisy do tego filmy, proszę prześlij mi też. Mój mail to: magdam91@interia.pl. Bardzo mi na tym zależy, z góry dziękuje

magdam91

serial miałam ale już od roku go nie mam, a napisów i tak nie miałam,...te z napi projekt okazały się zupełnie nie trafione,,,(to nie te!)
w sieci idzie znaleźć chyba tylko szwedzkie napisy do serialu

ocenił(a) serial na 7
poland_gosik

Polskie napisy już w sieci.

m_magrat

poważnie już szukam!!! filmy chyba tez :) bo juz go wyskasowałam

m_magrat

a możesz te napisy wysłać na maila? natmik.mi@gmail.com od wieków na nie czekam a i teraz znaleźć nie mogę:(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones