PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93541}

Niebieski rower

La Bicyclette bleue
8,2 350
ocen
8,2 10 1 350
Niebieski rower
powrót do forum serialu Niebieski rower

Jeśli ktoś chciałby się podzielić wrażeniami dotyczącymi muzyki, przepięknych scenerii, gry aktorów, wątku miłosnego Lei i Francois - zapraszam. Ja nie mogę uwierzyć, że czas biegnie tak szybko. Wydaje mi się jakby to było wczoraj kiedy Laetitia i Georges Corraface pojawili się na ekranie TVP2. Nie miałam pojęcia, że " Niebieski Rower " składa się z ośmiu tomów. Serial powstał na podstawie trzech pierwszych. Niestety tylko cztery części zostały przetłumaczone na język polski. Wielu fanów książki zwracało się z prośbą do wydawnictw o przetłumaczenie pozostałych czterech. Może kiedyś się doczekamy. Zobaczyć Laetitię jako sanitariuszkę Czerwonego Krzyża, która pomaga rannym, osieroconym i chorym to byłoby coś.

ocenił(a) serial na 7
Ewcia78

Właśnie jeśli chodzi o książkę, to przeczytałam 4 części, i chciałabym się dowiedzieć jak dalej potoczyły się lisy bohaterów....Nie wiesz może? Nic na ten temat nie można znależć w sieci.

Ewcia78

Witam, jak dobrze, że można się dowiedziec czegoś więcej na temat Niebieskiego roweru. Ksiązkę dostałam niegdys jako prezent i stała długo na pólce-znałam serial i bardoz mi sie podobał. Teraz, przez ostatnie 4 dni pochłonęłam 3 cześci ksiażki pozostajac w przekonaniu, ze to koniec!!!! A tu sie okazuje, że ksiazka liczy sobie 10 tomów-losy Lei aż do 1967 r, ostatnia ksiązka wydana w 2007 r(informacja z blogu "książkowe podrózowanie")!!!! Zatem, w naszych wydawnictwach chyba trzeba słac prośby dalej, bo mamy potężne tyły! Może, jeśli się czegoś doweicie-o wznowieniach, o drukach-dajcie znać!!! Że nie wspomne, że dostać film to też niełatwa sprawa :(

Ewcia78

Dla zainteresowanych (spoiler z ksiazek)




Lea w kolejnych czesciach duzo podrozuje po swiecie (oczywiscie wybiera tylko te niebezpieczne miejsca), wychodzi za maz za Francois i rodzi dzieci, co nie przerywa jej kariery "zolnierza". Dalej lubi niebezpieczenstwo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones