PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93541}

Niebieski rower

La Bicyclette bleue
8,2 350
ocen
8,2 10 1 350
Niebieski rower
powrót do forum serialu Niebieski rower

O ile film da sie jakos obejrzec, to ksiazka jest juz bezczelnym sciagnieciem z dziela Margaret Mitchell. Nie mam pojecia jak mozna bylo tak bezwstydnie skopiowac cala historie. Nawet poczatkowa scena w tych dwu ksiazkach jest taka sama ( motyw blizniakow ). No oczywiscie bohaterki bardzo sie od siebie roznia ( dzieki Bogu ), ale autorka "Niebieskiego roweru" chyba nie miala pomyslu na fabule ani na poczatek ksiazki. Mozna sie na kims wsorowac, ale bez przesady...

ocenił(a) serial na 9
kasiak1983

A ja właśnie dzięki podobieństwu do PzW zabrałam się za tą ksiązkę.Przeczytałam kiedyś fragment razem z recenzją,połknęłam od razu!Do tego ksiązka miała być skandalem we Francji,zachorowałam na tą powieśc!Wtedy jeszcze polskiego wydania nie było.Miałam jednak szczęscie,bo kilka miesięcy potem trafiłam w księgarni 3 tomy od razu.Od tego czasu jest w pierwszej piątce moich ulubionych zarówno książka jak i film.

Wilma_3

Dla mnie w ksiazce nie ma niczego oprocz erotyzmu. Erotyzm tez nie jest na najlepszym poziomie. Nie wiem jak tobie, ale mnie nie fascynuja sceny lozkowe bohaterki z dwoma mezczyznami naraz i to jeszcze bracmi...

Wilma_3

Dla mnie w ksiazce nie ma niczego oprocz erotyzmu. A ten nie jest na najwyzszym poziomie... Przepraszam, mnie interesuja sceny lozkowe, zwlaszcza takie, w ktorych bohaterka spi naraz z dwoma mezczyznami (bracmi)...Nie moja bajka...

ocenił(a) serial na 2
kasiak1983

szmata autorka i wiec nic dziwnego ze szmata glowna bohaterka tej calej szmiry

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones