Nie z tego świata
powrót do forum 5 sezonu

odc 1 nie jest godny zainteresowania,a co dopiero rozpoczecia sezonu.Im dalej jak na razie tym wcale nie lepiej.Co tu sie wogole dzieje??Beda walczyc ze soba?? To bracia sa do ch*lery i ja nie moge zapomniec jak życie oddawali i zawsze byli obok siebie..Sammy wszystko jak na razie spieprza Deanowi sie wcale nie dziwie ze po sprawie z Ruby juz nie traktuje go jak dawniej.Troche za mocno zjeżdzam ten sezon ale mam wrazenie ze bedzie najgorszy ze wszystkich...a myslalam,że bedzie najlepszy.W sumie sie dopiero zaczyna 3 odc puscili wiec moze maja cos w zanadrzu...Mam nadzieje,że im dalej tym bedzie lepiej i odcinki nadal beda zadziwiac...

ocenił(a) serial na 10
Jane_Mary20

Jak dla mnie sezon był świetny. Nie tak dobry jak sezon 4 i na pewno nie tak genialny jak sezon 2, ale był w porządku. Można było mocniej zaszaleć biorąc pod uwagę obszerność tematu źródłowego (Apokalipsa), ale niestety niski budżet ograniczał twórców. Motyw walki pomiędzy braćmi bardzo mi się podobał - w końcu wiemy, dlaczego Dean został wskrzeszony przez Aniołów (bo jest naczyniem Michała) i dlaczego Aniołowie nie lubili nigdy Sama (bo był nosicielem Lucyfera). Dlatego też demony to Deana chciały uwięzić w piekle, a nie Sama. Serial był od początku przemyślany. Nie oglądałam sezonu 6 i wzwyż - dla mnie serial zakończył się na wygranej z Lucyferem, czyli tak jak obmyślił to sobie Eric Kripke.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones