Nie z tego świata
powrót do forum 3 sezonu

i jak wasze wrazenia po pierwszym odcinku ?


Moim zdaniem trzeci sezon sie swietnie zaczal , bedzie chyba "najmroczniejszy" ze wszystkich, sporo trupow i krwi. Mam nadzieje ze tak jak kiedys zapowiadano sierial zakonczy sie na tym trzecim sezonie i "odejdzie" w chwale i nie beda go przeciagac na sile.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
MasterKard

Mi sie odc podobal,choc nie powalil mnie tak jak 1 odc 2 sezonu.
Ale byl calkiem ciekawy,szkoda tylko,ze ten facet zginal:(
Mam nadzieje,ze kolejne odc tez beda dobre i coraz lepsze:)Ja bym chyba jednak chciala zeby byl przynajmniej 4 sezon jeszcze:)Wkoncu to moj ulubiony serial.Nie moge sie juz doczekac kplejnego odc.

ocenił(a) serial na 10
shen16

hmm ja odcinka nie widziałam ale bardzo che i mam pytanie gdzie Wy go oglądaliście ? ;]

shen16

jak to gdzie na pewno nie na tvp 1 ani tvn :), z internetu musisz sobie sciagnoc

ocenił(a) serial na 10
Centy

naprawde swietny odcinek, nie moge sie doczekac kolejnego. mam nadzieje, ze Sam szybko wymysli cos, by Dean przezyl. shen rzeczywiscie ten sezon bedzie najmroczniejszy i z tego najbardziej sie ciesze

ocenił(a) serial na 10
shen16

no dobraa ;D ha ściagnełam sobie xD i obejżałam ;p i troche szkoda że ten gość umarł ;/ szkoda mi było jego żony ;/ ale waaażżżnee że Dean i Sam (jeszcze) żyją ;D i podobała mi sie ta blondyna ;D hehe dziewczyna ma styl ;P

ocenił(a) serial na 9
shen16

Niemaiał jeszcze okazji obejrzeć 1 odcinka 3 sezonu. I po wszych wypowiedziach zapowiada sie interesująco. A swoją drogą dlaczego niemógłby powstać kolejny sezon `Supernatural`??? jakoś OTH miał wiecej sezonów i wcale niebył tasiemcem i kazdemu( no prawie kazdemu) przypadł do góstów.No niemówie zeby to byłą taka pardziej nie z tego świata Moda na sukces:P:P

ocenił(a) serial na 7
shen16

odcinek bardzo dobry i sezon zapowiada sie najbardziej klimatycznie: duzo krwi, duzo smierci, duzo braci :)

ocenił(a) serial na 10
matlas

Nie stety jak dla mnie odcinek nie byl jakis szczegulny, slabszy od 2x01. No ale bylo pare fajnych rzeczy, chodz spodziewalam sie ze bedzie lepszy.

ocenił(a) serial na 10
miidniight

Wlasnie, mysle podobnie do ciebie:)Odc dobry,ale nie rewelacyjny

_Mia_

Czwarty sezon moze powstac, ale jeszcze w trakcie emisji drugiego sezonu tworca serial mowil ze Supernatural ma miec tylko 3 sezony i byc zamknieta historia. Mi w sumie taki zabiegl by odpowiadal, chyba ze beda mieli dobry pomysl na kolejny sezon.

3x02 - kolejny swietny odcinek, wyjasnilo sie kim byla ta blondyna ze sztyletem, nie bede spoilerowal, zobaczcie sami i ocencie =]

ocenił(a) serial na 8
shen16

3 sezony to powinno wystarczyć , w końcu dean ma tylko roczek i oby samowi nie udało sie go uratować wtedy to by miało sens ( to to znaczy żeby zakończyc serial po 3 serii). W innym wypadku 3 sezony to zamało , jesli udałoby się uratować Deana to wtedy trzeba by ciągnąć dalej serial. a blondyna to Ruby ;p

ocenił(a) serial na 10
Kraven

ma ktos już polskie napisy do 2 odcinka ?????

ocenił(a) serial na 10
spider0

dołaczam się do pytania :)

Jeśli ktoś będzie miał niech mi podeśle na maila: mastercard665@gmail.com

Myślałem, że sobie dzisiaj już obejrze, a tu jeszcze nie ma :( do Dextera też z resztą nie ma :(

MasterKard

zobacz na www.napisy.info (napewno tam sa)

spider0

sa od wczoraj dostepne





Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones