Nie z tego świata (2005-2020)
Nie z tego świata: Sezon 7 Nie z tego świata sezon 7, odcinek 13
odcinek Nie z tego świata (2005-2020)

The Slice Girls

42m
8,5 1 808
ocen
8,5 10 1 1808
Nie z tego świata
powrót do forum s7e13

Dlaczego dopiero w lutym?Bo nie jestem zorientowana w sytuacji:)

ocenił(a) serial na 10
Buba23_2

Nie wiadomo. Niektóre seriale też mają przerwę w tym czasie. Szkoda, bo dopiero co było przerwa świąteczna i znowu trzeba czekać na następne odcinki :(.

ocenił(a) serial na 10
atagerka

Robią to specjalnie, by zaostrzyć na apetyt na kolejne odcinki ^^ i żebyśmy żyli w niewiedzy przez kolejne trzy tygodnie xD

zielonawariatka

Oni chyba teraz kręcą 16 odc i może dlatego ta przerwa by zdążyli się wyrobić ... ale nie dam sobie z to głowy uciąć ... ale fakt czekania wzmaga apetyt ...

angela_34

A ja myślę trochę inaczej. W serialu czas płynie szybciej (nawet nie raz przenoszą sie o rok później) no i może gdyby dalej szedł serial normalnie to by byli za daleko z naszym normalnym czasem ^^.
No a może po prostu chcą odsapnąć :P

ocenił(a) serial na 7
KomputeromaniaK

A może po prostu jest tak jak w każdym serialu, czyli twórcy muszą wypełnić kontrakt w którym jest napisane, że serial musi wypełnić ramówkę na okres wrzesień-maj. Żeby to zrobić, trzeba czasem robić większe przerwy, bo gdyby SPN by był puszczany co tydzień, skończyłby się już w marcu.

Mr_Grieves

I to jest chyba najbardziej trafna teoria :)

angela_34

Mr_Grievers ja się tak an tym nie znam, ale zgadzam się, bo zapewne tak jest ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones