Nie z tego świata (2005-2020)
Nie z tego świata: Sezon 15 Nie z tego świata sezon 15, odcinek 20
odcinek Nie z tego świata (2005-2020)

Carry On

42m
7,5 349
ocen
7,5 10 1 349
Nie z tego świata
powrót do forum s15e20

Dlaczego nie zakonczyli tego na poprzednim odcinku? To moje pytanie.
Niezniszczalny Dean przez wszystkie sezony zostal usmiercony w tak glupi sposob, mam wrazenie, ze na siłę. Pokonali Boga, Lucyfera, wszystkie postaci z koszmarów, a i tak Dean ginie w taki sposób. Słabe, zawiodłem się. Chcieli chyba na siłę zrobic jak zakonczenie TVD, ale trochę nie wyszło.

ocenił(a) serial na 9
david_04

Można powiedzieć, że koronawirus trochę namieszał... Tak czy inaczej widać, że chcieli dać na siłę jakieś zakończenie historii głównych bohaterów. Jednak wyszło to strasznie kiczowato. Po przedostatnim odcinku faktycznie czułem niedosyt, ale gdybym wiedział o tym, to bym się tamtym zadowolił.

ocenił(a) serial na 9
david_04

A mi się to podobało. Większość łowców, nawet tak dobrych jak Dean, ostatecznie kończyło w ten sposób - przegrywali z silniejszymi od nich potworami. Odcinek 19 to taki typowy odjazd w zachodzące słońce z westernów, a Supernatural nie jest takim serialem. Dla mnie śmierć Deana, taka trochę przypadkowa, była idealnym podsumowaniem ich życia - przy każdej kolejnej walce z kolejnymi silniejszymi od nich potworami bracia musieli liczyć się z tym, że przegrają - i tym razem Dean przegrał. I tak zawsze musiało się to skończyć - i Dean to wiedział. Super, że potem Sam miał długie udane życie z rodziną i potem spotkał się z bratem w poprawionym przez Jacka niebie.

Mordechaj_Sauerland

Gdzie oglądaliście ostatni odc?

ocenił(a) serial na 9
Mordechaj_Sauerland

Z silniejszymi potworami. Nie z gwoźdźmi... Toż to wstyd :c No i żona Sama pozbawiona twarzy? Serio? Mogli chociaż zasugerować, że to Eileen

ocenił(a) serial na 9
Licauka

Ale to nie była Eileen, bo w scenie kiedy Sam rzuca piłkę z synem ona stoi z tyłu i widać, że ma rude/brązowe włosy. Mnie bardziej zastanawia dlaczego Sam nie przekazał synowi wiedzy, przecież to było ich dziedzictwo, family business. Pewnie chciał, żeby miał normalne życie, ale tak jakoś zabrakło mi rozmowy z nim ciut dłuższej niż możesz odejść tato.

Dzej_dzej_

Przecież jego syn miał na ręce tatuaż odganiający demony. Jak dla mnie to jasna sugestia, że jest łowcą.

ocenił(a) serial na 9
Janusz0nion

Racja, zapomniałam o tym szczególe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones