Nie z tego świata (2005-2020)
Nie z tego świata: Sezon 15 Nie z tego świata sezon 15, odcinek 1
odcinek Nie z tego świata (2005-2020)

Back and to the Future

41m
7,4 320
ocen
7,4 10 1 320
Nie z tego świata
powrót do forum s15e1

S15e01

ocenił(a) serial na 10

Jak wasze wrażenia po pierwszym odcinku finałowego sezonu?

Mnie się nawet podobało choć trochę liczyłem że naprawdę będzie koniec ale żeby tego uniknąć na ratunek braciom przybył przyjazny demonek i uratował im dupy ...czy tylko mnie on zalatuje naszym ulubionym królem piekła? Nie to żebym coś sugerował ale ta jego znajomość czarów ...zupełnie jak by go jakaś czarownica wychowała ;)
Ogólnie zapowiada się ciekawie mieliśmy nawet wzmiankę o Michaelu więc można liczyć na jego powrót i ta dziwna wizja którą miał Cas próbując uleczyć ranę po "equalizerze" ...czyżby Sam miał stać się zły? xD

ocenił(a) serial na 8
Spicke

Nagle demony czarują, bracia pierwszy raz słyszą o tak prostych i przydatnych zaklęciach, duchy BIEGNĄ za ludźmi....rozumiem, że pomysły sie kończą ale bez przesady...

ocenił(a) serial na 10
kamil665544

No cóż bracia już spotkali w swoim życiu potężnych magów jak ten jeden czarownik który uśpił lewiatana na kilka dni i nawet się nie spocił ...bo musieli jednego złapać żeby znaleźć na niego sposób więc ktoś im musiał w cudowny sposób pomóc ;)
To że ktoś z wielką mocą lub wiedzą przychodzi im na ratunek nie jest niczym nowym bardziej należało by się czepiać tego że bracia pomimo swoich doświadczeń z demonami nawet nie przyszło do głowy że ten ich pewnie robi w konia ...Jak to kiedyś ładnie mi Crawley powiedział "macie szczęście, że macie swój wygląd" ;)

ocenił(a) serial na 8
Spicke

Spodziewałem się sezonu z post apokalipsą a tu mamy niskobudżetowy odcinek, bez polotu, bez nowych pomysłów. Jak wspomniał kamil665544 duchy, które cały odcinek teleportują się gdzie chcą nagle muszę biec za ludźmi - i to bynajmniej niezbyt szybko ;) Końcówka zaś zapowiada kolejne odcinki z nic nie wnoszącymi polowaniami, zapewne będą jeszcze ze dwa "zabawne" epizody i łzawy finał - obym się mylił ale wszystko po pierwszym odcinku na to wskazuje.

Spicke

Duchy, które biegną - i to w biały dzień - uliczką dobrze utrzymanego osiedla wypadły.. hm, no cóż, co najmniej tandetnie. Wręcz żenująco. To pierwsza myśl. Po niemal dziesięciu latach z tym serialem i obejrzeniu tylu odcinków - lepszych lub gorszych - liczyłem, że twórcy jednak bardziej się przyłożą. Przynajmniej do pierwszych odcinków sezonu; potem niech już upchną sobie takie "kwiatki" jako jakiś zapychacz. Po finale 14. i pierwszych minutach tego sezonu spodziewałem się raczej cięższych i wręcz depresyjnych klimatów. Tymczasem wracamy do podstaw - bujania się z załadowanym solą obrzynem i nawalania duchów pogrzebaczem. Serio?

ocenił(a) serial na 10
Chemiczny

Dokładnie ta scena z duchami jak oni biegną ja pier... co oni odwalają

Spicke

Gdzie już obejrzałeś pierwszy odcinek?

ocenił(a) serial na 9
Spicke

Nuda i totalna kiczowatość...

ocenił(a) serial na 8
Spicke

a moze zjebie ostrzez przed spojlerami?

ocenił(a) serial na 10
sobanek

a może nie wchodź na forum o serialu skoro nie jesteś na bieżąco i boisz się że ktoś ci coś spoileruje?
nie moja wina że nie jesteś na bieżąco...
zresztą co ci niby spoilerowałem? że jak zawsze ktoś dupę braciom W uratował? to już tyle razy się zdarzyło że spoilerem było oglądanie poprzednich sezonów serialu...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
sobanek

wow nie ma to jak ktoś kto tylko wchodzi tu po to żeby innych obrażać ...to takie oryginalne ;)

sobanek

Żeś się chłopie przedstawił.
Długo nad tym myślałeś?

Forum na temat pierwszego odcinka, a temu dziwno że spojlery są.

ocenił(a) serial na 9
sobanek

Skąd się biorą tacy ludzie, wchodzą na założony temat o najnowszym odcinku i wyzywają innych za spojlery...

Co do serialu, z sezonu na sezon podoba mi się coraz mniej i oglądając go jestem coraz bardziej zażenowany.
Przebrnę przez wszystko, ale oby nie spieprzyli zakończenia.
Mnie najbardziej denerwuje, że po 15 latach serialu sekwencje walk się nie zmieniają. Winchesterowie dostają lanie i nagle ktoś kogoś ratuje. Nieważne czy walczą z wampirami, ludźmi czy z krasnoludkami, zawsze muszą mieć pysk obity, nawet przez najsłabszego marnego potwora. Po tylu latach powinni nakutwiać na Rick/Daryl sztywnych w The Walking Dead, tymczasem sami są sztywni jak zombie.

Kończąc wywód bardzo cieszę się, że ten serial się kończy i zarazem mam nadzieję że przez to Jensen podejmie się jakiejś fajnej, ambitnej roli :)

ocenił(a) serial na 10
mejlon

Muszę się zgodzić co do tych walk, po tylu latach powinni nabrać doświadczenia i wiedzieć jak walczyć z potworami a oni zachowują się jak początkujący tzn. nie przeszkadza mi że dostają po pysku ale jak już przedrą się przez wrogów to powinni sami wymyślić jak z nimi dalej walczyć a nie być w cudowny sposób uratowani. Ale z drugiej strony rozumiem dlaczego tak jest ...to jest amerykański serial o typowych amerykańskich kowbojach którzy nie myślą tylko działają i na początku miało to swój urok ale po tylu latach mamy już tego dosyć i nie ma w tym nic dziwnego.

Co do tego jak serial ma się zakończyć to wydaje mi się że postać Chucka/Boga chce to zakończyć tak jak to miało być w myśl tej przepowiedni z 5 sezonu Sam/Lucyfer kontra Dean/Michael lub coś w tym stylu a czy mu się uda to zależy od twórców serialu rzecz jasna ;)

mejlon

Mnie osobiście bardziej męczy nerfienie potworów.
Demony na początku to była siła - w drugim sezonie jeden demon z nudów rzucał chłopakami o ściany.
potem anioły to była niemal niepowstrzymana potęga.

A teraz?
Potwór tygodnia jest groźniejszy...

sobanek

A może naucz się pisać?

ocenił(a) serial na 8
yvonneD

a o co Ci chodzi?

ocenił(a) serial na 10
Spicke

Przeciez to Sam mial wizje gdy cas go próbował uleczyc a nie castiel o czym ty mówisz?

Spicke

Dokładnie ten sezon to jakaś pomyłka z tymi biegającymi w biały dzień duchami,jak dobrze ze to już koniec bo widać ze pomysły im się już doszczętnie skończyły i niech zakończą to tak aby fani pamiętali klimat tych pierwszych sezonów a nie tego co teraz się wyprawia w tym serialu ;(;(:(

ocenił(a) serial na 10
kisiamonisia

Tak narzekać że głupie że nudne że w kółko to samo ale pokażcie mi serial który po tylu latach nie byłby nudny jak flaki z olejem ;)
Ile lat da się wymyślać coś nowego i ciekawego? większość seriali po 3-5 sezonach zaczyna się robić do dupy przynajmniej dla mnie ;)

Nie zrozumcie mnie źle kocham ten serial choć widzę jak spadł jego poziom ale ja nie winię twórców po prostu stanowczo za długo go ciągną i nie mają już dobrych pomysłów. Podobnie jest z filmami, pierwsza część nas zachwyca potem jeszcze w przypadku niektórych jeden-dwa sequele są znośne ale w końcu zaczynają zarzynać temat i ma już tego dosyć i tyle...

Spicke

Zobaczymy. Może się mylisz i avatar2 będzie lepszy niż 1. .


P.S. Tak wiem, że to pobożne życzenie. . ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones